Każdy rodzic wie, że wybór butów dla malucha to nie lada wyzwanie. Obuwie musi być doskonale dopasowane, oddychające i zapewniać stopom prawidłowy rozwój. I o ile same jesteśmy w stanie znieść wieczór w nieco obcierających szpilkach, tak, gdy w grę wchodzi wygoda dzieci, wszyscy wiemy, że nie ma miejsca na nawet najdrobniejsze kompromisy. 

Aby zapewnić maluchom to, co najlepsze, zaopatrzcie je w buty marki Primigi. Tę włoską markę pokochały mamy na całym świecie. I wcale im się nie dziwimy! Ich produkty to definicja najwyższej jakości obuwia dla dzieci. Modele adresowane są do dzieci w każdym wieku, od tych, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki po szkraby, które chodzą już do szkoły. 

W ich ofercie od 1976 roku znajdziemy wyłącznie bezpieczne obuwie skonstruowane i uszyte z największą troską o komfort ruchu dzieci. Ponadto, w butach Primigi, np. w śniegowcach stosowane są najnowsze technologie takie jak, GORE-TEX, Insulated Comfort Footwear, która sprawia, że buty są nieprzemakalne i oddychające jednocześnie. Podeszwy u większości modeli charakteryzują się systemem Shock Absorber, który amortyzuje wstrząsy podczas chodzenia. 

PRIMIGI WIOSNA/ LATO 2022

Tego lata przygody naszych maluchów będą jeszcze bardziej rozwijające i pełne barwnych akcentów. Wszystko za sprawą nowej kolekcji Primigi, która towarzyszyć im będzie na każdym kroku. Zaprezentowane w tym sezonie sneakersy mają coraz bardziej efektowną podeszwę, wzbogaconą kolorowymi pociągnięciami pędzla, napisami, amortyzatorami, szczególnie dla starszej grupy wiekowej. Spełniają różne potrzeby w zakresie obuwia funkcjonalnego, nadającego się na cały dzień. Gwarantują swobodę ruchów i wygodne dopasowanie dzięki podwójnym rzepom, paskom, zamkom błyskawicznym, elastycznym zapięciom. Kolory są zdecydowane, nasycone, ale jednocześnie dla dziewczynek nie brakuje bardziej stonowanych i romantycznych odcieni, czasem wzbogaconych cyrkoniami i cekinami.

Zobacz także:

Sandały, które pozostawiają maksymalną swobodę ruchów, witają wiosnę i lato kwiatami, sercami, kokardkami i motylami dla dziewcząt i napisami graffiti, kotwicami morskimi i dinozaurami dla chłopców, a wszystko to w niezliczonych materiałach i kolorach.

Teraz w asortymencie Primigii znajdziemy także kapsułową kolekcję PRIMIGI FOR CHANGE. To modele, które zostały stworzone z certyfikowanych materiałów pochodzących z recyklingu lub o niskim wpływie na środowisko.