Jeśli myślicie, że koreańskie maseczki i zabiegi z użyciem kwasów czy lasera, a nawet te bardziej inwazyjne to wszystko, co robią dla swojej urody największe gwiazdy, to jesteście w dużym błędzie. Jak się okazuje, poza gamą dostępnych na rynku kosmetyków i najnowocześniejszych zabiegów, wiele z nich poddaje się niecodziennej autorskiej urodowej rutynie. Niektóre aktorki stosują babcine rady dotyczące naturalnej pielęgnacji, inne w pogoni za doskonałą cerą i pięknymi włosami decydują się na najbardziej szalone rozwiązania.

Pierwszy przykład z brzegu? Alessandra Ambrosio, czyli aniołek Victoria’s Secret poddaje się zabiegowi, który raczej nie nadaje się do powtórzenia w domowych warunkach – fryzjerka modelki radzi sobie z jej rozdwajającymi się końcówkami za pomocą ognia – pasmo włosów zostaje skręcone, a następnie na całej długości potraktowane płomieniem świecy.

Sprawdźcie, na co jeszcze w kwestii pielęgnacji prawdopodobnie same byście nie wpadły! Macie swoje wypróbowane urodowe triki, o których nie mówicie głośno w obawie, że mogą zostać uznane za zbyt zwariowane?

ZOBACZ TAKŻE: Urodowe sekrety modelek - jak dba o siebie Daria Zhalina? [WIDEO] >>>