Kiedy pod koniec września ruszaliśmy z ogólnopolską akcją Show Your Natural Beauty nie sądziliśmy, że Wasz odzew będzie tak duży! Na pięciu castingach pojawiły się prawdziwe tłumy. Nasze jury, w którym zasiedli reżyserka pokazów Kasia Sokołowska, redaktor naczelna GlamourAnna Jurgaś i fotograf Mateusz Stankiewicz, w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Warszawie, poszukiwało naturalnego piękna, dziewczyn, które czują się świetnie w swoim ciele i bliskie są im takie określenia jak #natural#nomakeup#happy #self-confident #feminin. Spośród wszystkich kandydatek wybrano dziesięć, które w kolejnym etapie walczyły o Wasze głosy na Glamour.pl. I choć rywalizacja była naprawdę zacięta, dziś już znamy zwyciężczynię!

Przed Wami Iga Przybylska, która jednogłośnie została przez Was wybrana w internetowym głosowaniu i tym samym zwyciężyła w konkursie marki GUESS Show Your Natural Beauty. To właśnie ona wiosną pojawi się na okładce naszego magazynu w towarzystwie Igi Lis i Jessiki Mercedes Kirschner, ambasadorek akcji.

Tuż za nią na drugim i trzecim miejscu uplasowały się kolejno Agata Kolatowska i Szeherezada Kondratowicz. Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy zajścia tak wysoko!

A tak napisała o sobie sama Iga, która ma 19 lat i pochodzi z miejscowości Koło:

„W październiku zaczęłam „nowe życie" - zamieszkałam w Warszawie i zaczęłam tu studia. Studiuję w Collegium Civitas na Dziennikarstwie i Nowych Mediach. W przyszłości chciałabym się spełniać w internecie w branży modowej, dzięki której można pełniej wyrażać siebie. Od kilku lat biegam. Biorę udział w zawodach sportowych, w których mam swoje małe, osobiste osiągnięcia. Jestem towarzyska i przyjazna, zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona.”

GRATULUJEMY!