Kluczowe rodzime stacje telewizyjne zaprezentowały już, czego możemy spodziewać się tej wiosny na tej antenie. Po TVN i TVP wczoraj poznaliśmy wiosenną ramówkę Polsatu, której ogłoszenie przyciągnęło sporo znanych twarzy. Wśród nich nie zabrakło oczywiście uczestników najnowszej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, który ciągle przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy i udowadnia, że pula gwiazd mogących pojawić się na parkiecie jeszcze się nie wyczerpała. Tym razem swoimi tanecznymi umiejętnościami podzielą się m.in. Renata Kaczoruk, Angelika Mucha, czyli youtuberka littlemooonster96 oraz chyba najbardziej kontrowersyjny uczestnik tej edycji (jak nie wszystkich dotychczasowych) - Paweł Ryszard Mikołajuw, znany przede wszystkim pod pseudonimem Popek. Wiemy już, że zamiast Beaty Tyszkiewicz oceniać ich będzie Ola Jordan, której także nie zabrakło na wczorajszej imprezie. 

ZOBACZ TAKŻE: Wiosenna ramówka TVP: nowości w telewizji i gwiazdy na konferencji

Wiosenna ramówka Polsatu - co nowego w ofercie stacji? 

Prosto z Paris Fashion Week na prezentację wiosennej ramówki Polsat przyleciała Julia Wieniawa. Młoda aktorka i wokalistka, którą możemy aktualnie oglądać w kinach w nowym filmie Patryka Vegi Kobiety mafii, na małym ekranie pojawi się w towarzystwie swojego chłopaka, Antka Królikowskiego. To jedna z par biorących udział w nowości Polsatu - programie The Story Of My Life. Historia naszego życia. Gospodynią została Katarzyna Montgomery, a obok Wieniawy i Królikowskiego zobaczymy Dorotę i Radka Liszewskich, Lenkę i Janka Klimentów, Barbarę Kurdej-Szatan i Rafała Szatana oraz Dorotę i Czesława Mozilów.

Ciekawe, czy program przyjmie się równie dobrze, jak jeden z najchętniej oglądanych seriali Polsatu, czyli Przyjaciółki. Wiemy już, że do obsady dołączyła Roma Gąsiorowska, a to, kogo zagra, wyjdzie na jaw już dzisiaj o 21:10. Dla fanów innego polsatowskiego serialu W rytmie serca z Mateuszem Damięckim i Barbarą Kurdej-Sztan w rolach głównych też mamy dobrą wiadomość. Wasi ulubieni bohaterowie również powrócą na antenę w drugim sezonie. Co ciekawe, pojawi się w nim również wspomniana wcześniej Julia Wieniawa, o czym bardziej szczegółowo pisaliśmy TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE: Ramówka TVN: Wiemy, jakie nowości obejrzymy tej wiosny!

Jeśli chodzi o dobrze już znane programy Polsatu, możecie przygotować się na kontynuację takich formatów, jak Mój nowy dom, Twoja twarz brzmi znajomo i TOP CHEF. Natomiast o popularność widzów walczyć będą takie nowości, jak Umów się ze mną. Take Me Out, w której zobaczymy 73 singielki i 40 singli, którzy jak wskazuje tytuł, będą ze sobą randkować. Premiera już 7 marca o godzinie 20:05. W podobnym klimacie opierającym się na relacjach damsko-męskich utrzymany będzie program Wyjdź za mnie prowadzony przez Marię Rotkiel oraz Tomasza Kozłowskiego i transmitowany w czwartki o 22:15 od 22 marca. Jego bohaterowie będą nie będą mieli możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym(czyli szykuje się znowu coś dla fanów reality show typu Big Brother). Podczas różnego rodzaju okazji, jak kolacja czy wycieczka, będą mieli możliwość lepiej się poznać, a nawet nawiązać poważniejszą relację, która w efekcie może zakończyć się przed ołtarzem. 

No to na którą z wiosennych propozycji Polsatu czekacie najbardziej? Póki co zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na prezentacji ramówki!