Seks latem

Seks sposobem na upalne dni? Polki i Polacy – wbrew temu, co mogłoby wydawać się dość zaskakujące – w sezonie wakacyjnym chętnie oddają się rożnego rodzaju igraszkom w sypialni. Choć statystyki nie kłamią, przyznajmy szczerze, że upały i temperatury powyżej 30 st. Celsjusza potrafią przysporzyć także kłopotów. Lepiące się ciało czy spocona koszulka z pewnością nie są czynnikami zachęcającymi do zbliżeń. Aby uniknąć owego rozczarowania, zaleca się, by seks latem uprawiać w schłodzonych pomieszczeniach. Jeśli nie mamy dostępu do wiatraka lub klimatyzacji, przełożyć miłosne uniesienia na wieczór, gdy robi się nieco chłodniej. Z myślą o was przygotowałyśmy i przygotowaliśmy listę 6 pozycji, które w tym okresie umilą łóżkowe przygody. 

Pozycje na lato

Opisane pozycje seksualne to tylko wierzchołek góry lodowej. Bowiem ile par, tyle sposobów odbywania stosunku. Dlatego należy potraktować je jako praktyczne wskazówki, które staną się zalążkiem dobrego seksu. Zatem do dzieła – poznajcie „Zatokę rozkoszy”, „Amazonkę”, „Wodospad”, „Statek na morzu”, „Czarodziejską górę” oraz „Sambę bokiem”. Enjoy! 

1. „Zatoka rozkoszy”

„Zatoka rozkoszy” – brzmi naprawdę rozkosznie, prawda? Aby osiągnąć upragnioną satysfakcję z tej pozycji, partnerka powinna położyć się na plecach, z kolei partner wślizgnąć się pomiędzy nogi ukochanej i delikatnie ją podnieść. Dzięki temu w tym samym czasie może pieścić jej piersi, brzuch i uda. Niesamowite doznania gwarantowane. 

2. „Amazonka”

Amazonka na co dzień kojarzy nam się z największą rzeką Ameryki Południowej lub kobietami jeżdżącymi konno. Jak się okazuje, „Amazonka” to także nazwa jednej z najchętniej praktykowanych przez pary hetero pozycji seksualnej, w której to kobieta gra pierwsze skrzypce. Mężczyzna siada na krześle, natomiast partnerka siada okrakiem na partnerze, twarzą skierowaną w stronę ukochanego. Wiele osób porównuje ją do pozycji „na jeźdźca”. 

3. „Wodospad”

Kolejna rześko brzmiąca pozycja, do której potrzebujemy krzesła. Tak jak w przypadku „Amazonki” mężczyzna siada na krześle, a kobieta na nim. Na tym jednak nie koniec. Następnie partnerka przy pomocy partnera odchyla się do tyłu i kładzie głowę na podłodze – dla lepszego komfortu warto podłożyć poduszkę lub koc. W tej pozycji to facet przejmuje stery i rządzi

Psst! Pamiętajcie, że przy zakupach powyżej 250 zł w sklepie easytoys.pl każdy klient i klientka otrzyma 50 zł rabatu. Wystarczy użyć kodu: ETBURDA50. Nie przegapcie takiej okazji!

4. „Statek na morzu”

Czas wypłynąć na szerokie wody... W pozycji „Statek na morzu” partner leży na plecach, natomiast partnerka siada na nim, stawia stopy na podłodze i wykonuje ruchy góra-dół, przód-tył. Na dodatek kobieta ma wolne ręce, dzięki czemu bez żadnych przeszkód może pieścić siebie lub ukochanego podczas stosunku. 

Zobacz także:

5. „Czarodziejska góra”

Pozycja idealna dla par ceniących sobie bliskość podczas stosunku. Zanim jednak przystąpimy do działania, na podłodze należy ułożyć kilka poduszek, jedna na drugiej. Ona kładzie się przodem do poduszki, lekko rozkłada nogi, a on kładzie się na jej plecach i rozpoczyna powolną, delikatną penetrację. 

6. „Samba bokiem”

Dostarcza silnych wrażeń, a do tego wygląda niezwykle efektownie. „Samba bokiem”, bo o niej mowa, to pozycja, w której partnerka leży na łóżku lub na podłodze w pozycji przypominającej literę L. Partner kładzie się na niej, opierając ciężar ciała na wyprostowanych ramionach. Pozycja bardzo wymagająca, jednak przyjemność, jaką można osiągnąć w ten sposób, jest tego warta.