Mówi się, że sen to najlepszy kosmetyk. Odpowiednia ilość snu poprawia również jakość naszego snu. O jego zbawiennych właściwościach mogłybyśmy opowiadać jeszcze długo. Prawdopodobnie o większości z nich już słyszeliście. Ale czy wiedzieliście, że istnieją firmy, które chcą zapłacić swoim pracownikom za przespanie całego dnia w pracy? Jedną z nich jest marka Dormeo. To prawdziwa praca jak ze snu!

Praca jak ze snu w Warszawie! Ta firma oferuje kilka tysięcy złotych za spanie przez 6 godzin

To nie jest żart. Marka Dormeo poszukuje osoby, która jest w stanie przespać sześć godzin bez przerwy. Co więcej, firma zajmująca się produkcją materacy, pościeli, kołder, poduszek i akcesoriów sypialnianych chce zapłacić Testerowi Snu (aż!) 5 tysięcy złotych za jeden dzień pracy. Kusząca propozycja, prawda? Aplikować możecie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie Dormeo – znajdziecie go TUTAJ. Rekrutacja trwa do 6 października. Oczywiście, nie każdy może zostać Testerem Snu. Dzięki odpowiedziom z formularza zgłoszeniowego, osoby odpowiedzialne za rekrutację poznają wasze preferencje dotyczące snu. Kandydaci muszą odpowiedzieć czy wolą spać na twardym, czy miękkim materacu, z wysoką, czy niską poduszką pod głową. Nie powinni mieć również problemów z zaśnięciem w głośnych, albo dziwnych miejscach.

Osoby, które przejdą pierwszy etap rekrutacji, zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Spotkanie obędzie się 12 października w Warszawie. Oznacza to, że poznamy nowego Testera Snu marki Dormeo za niespełna miesiąc.

Kochacie koty, morze i Grecję? Praca marzeń czeka! >>>