Za niewiele ponad miesiąc będziemy obchodzić Boże Narodzenie. Najwyższy czas pomyśleć o prezentach świątecznych dla bliskich (albo dla samych siebie). Wiemy, że bywa to dość problematyczna, albo stresująca kwestia. Dlatego spieszymy z pomocą! Idealnym prezentem dla waszych bliskich mogą okazać się perfumy. Oczywiście, odpowiednio dobrane. Sprawdźcie poniżej, jakie zapachy są teraz najmodniejsze i zdecydujcie, które pasują do waszych bliskich!

Prezenty na święta 2019: perfumy, które chciałybyśmy znaleźć pod choinką

Do grona jednych z najbardziej pożądanych perfum na rynku należą zapachy Jo Malone. Ich ceny nie należą do najniższych, ale gwarantujemy, że przypadną one do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Jeżeli szukacie czegoś tańszego, koniecznie zajrzyjcie do Zary. Hiszpańska sieciówka połączyła siły z Jo Malone CBE. – wynikiem tej współpracy jest cała kolekcja zapachów, których ceny są zdecydowanie niższe. Zaczynają się od 25,90 złotych!

Na miano absolutnego hitu ostatnich miesięcy zasługują perfumy Libre, czyli nowość od Yves Saint Laurent. Ambasadorką tego zapachu została Dua Lipa. Waszym bliskim na pewno spodobają się również perfumy od włoskiego domu – Gucci. Nasi faworyci to Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori oraz Gucci Mémoire d'une Odeur.

Najpiękniejsze świąteczne zestawy, które sama chciałabyś dostać w prezencie pod choinkę >>>

Pamiętajcie, że całą kolekcję zapachów stworzyła także polska marka – W.KRUK. Warto wspomnieć, że inspiracją do ich stworzenia okazały się diamenty. Oczywiście, nie zapominamy o klasykach! Ogromną popularnością w naszym kraju nadal cieszą się perfumy La Vie Est Belle od Lancôme czy z logo Armani.

Najpiękniejsze (naszym zdaniem) zapachy znajdziecie w galerii – na górze strony. Sprawdźcie, który z nich pasuje najbardziej do waszej partnerki, mamy, siostry czy przyjaciółki.