Będąc w Londynie, obok Big Bena, London Bridge, Buckingham Palace, Pałacu Westminsterskiego i London Eye obowiązkowym punktem w planie zwiedzania nierzadko jest też Primark. Jedni wychodzą z tego sklepu z kilkoma wypełnionymi po brzegi torbami (widzieliśmy na własne oczy). Inni lądują tam bardziej z przymusu, kiedy jakże przewidywalna pogoda w stolicy Wielkiej Brytanii czasami jednak zaskakuje i wtedy przydaje się kilka dodatkowych warstw (wiemy, co piszemy).

Salony tej popularnej sieciówki są także dostępne w innych krajach i właśnie nadszedł ten moment, kiedy naprawdę żałujemy, że nie ma go w Polsce. Z pewnością podpiszą się pod tym wszyscy fani Harry'ego Pottera, bo to właśnie on i jego przyjaciele ponownie stali się bohaterami kolekcji popularnej sieciówki.

Wśród propozycji znalazły się m.in. piżamy, poduszki, lampki, skarpety, kubki, portfele, a także ubranka dla maluchów. Ceny zaczynają się już od 2 funtów, co brzmi naprawdę bardzo kusząco. Kolekcja trafi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu. To co, komu zorganizowaliśmy właśnie spontaniczną wycieczkę na zakupy?