Priyanka Chopra i Nick Jonas pokazali światu córeczkę

W styczniu informowaliśmy o tym, że Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami. Para do samego końca ukrywała fakt, że spodziewa się dziecka. Dopiero po narodzinach malucha małżonkowie zamieścili na swoich kontach w mediach społecznościowych informację o przyjściu na świat potomka. W tej pierwszej, oficjalnej informacji aktorka i muzyk potwierdzili, że zostali rodzicami dzięki surogatce. Jednocześnie poprosili też o uszanowanie ich prywatności w tym szczególnym czasie. 

Para nie ujawniła wtedy płci noworodka, nie pochwaliła się żadnym zdjęciem i przez cztery miesiące konsekwentnie nie dzieliła się w mediach społecznościowych żadnymi wrażeniami z powiększenia rodziny. Dziś wiemy już, dlaczego. Wszystko wyjaśnili młodzi rodzice, którzy z okazji Dnia Matki (obchodzonego w Stanach Zjednoczonych w drugą niedzielę maja) opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie z małą Malti Marie. Okazało się, że radość z narodzin córki przysłoniły obawy o jej życie.

Dziewczynka przez ponad 100 dni przebywała na OIOM-ie

Malti przyszła na świat 15 stycznia w San Diego i – zgodnie z informacjami udzielonymi przez gwiazdorską parę – przez ponad trzy miesiące była hospitalizowana. Urodziła się jako wcześniak, trzy miesiące przed terminem. Jak przekazali rodzice, ich córeczka dopiero teraz mogła opuścić oddział neonatologii i intensywnej terapii noworodka.

„W ten Dzień Matki nie możemy powstrzymać się przed refleksją nad tymi ostatnimi miesiącami i rollercoasterem, na którym byliśmy, który teraz znamy i którego tak wielu doświadczyło. Po ponad 100 dniach pobytu na NICU (z ang. The Neonatal Intensive Care Unit – oddział neonatologii i intensywnej terapii noworodka – przyp. red.)  nasza mała dziewczynka jest wreszcie w domu. Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga odpowiedniego poziomu wiary. Nasza podróż przez wiele miesięcy była wymagająca, ale z perspektywy czasu staje się jasne, jak cenna i doskonała jest każda chwila” – czytamy w poruszającym wpisie.

W dalszej części posta nie zabrakło podziękowań dla lekarzy i pielęgniarek z Rady Children’s La Jolla i Cedar Sinai w Los Angeles, gdzie przebywała mała.

Nie chciałabym tego przeżyć z nikim innym. Dziękuję za uczynienie mnie mamą – dodała na koniec czuły komunikat dla swojego partnera Priyanka.

 

--

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.