Priyanka Chopra uwielbia pokazywać, jak spędza czas wspólnie ze swoją 8-miesięczną córeczką Malti Marie. Jeszcze bardziej uwielbiają to jej fanki i fani, którzy tylko czekają na nowe zdjęcia i filmiki. Ostatnio Priyanka dodaje ich naprawdę dużo, czym rozpieszcza swoje obserwatorki i obserwatorów. Zawsze jednak chroni prywatność małej Malti Marie i nie pokazuje jej twarzy. Nie zmienia to jednak faktu, że te kadry i tak są superurocze i widać na nich wzajemną miłość matki i dziecka.

Priyanka Chopra opublikowała nowe zdjęcia z córeczką Malti Marie

W niedzielę 40-letnia aktorka opublikowała dwa zdjęcia ze swoją córeczką. Na pierwszym Priyanka trzyma Malti Marie na swoim udzie i patrzy prosto w obiektyw. Dziewczyny siedzą przy stole, na drugim planie widać basen i rozpościerający się piękny widok Los Angeles. Priayanka pokazała się w niezwykle naturalnej i delikatnej wersji. Ubrana jest w białą koszulę i krótkie obcisłe spodenki w kolorze khaki. Jej córeczka ma na głowię uroczą opaskę i białe ubranko. Na jej rączce widnieje bransoletka.

Drugie zdjęcie pokazuje nieco bardziej prawdziwy, choć nadal bardzo pozytywny, obraz macierzyństwa. Następne selfie zostało zrobione z bliska. Widać na nim uśmiechniętą twarz Priyanki i zakrywające ją małe stópki Malti Marie. Dziewczynka ma na lewej nodze kolejną bransoletkę, tym razem z różowym serduszkiem.

Aktorka podpisała zdjęcia: Miłość, jak żadna inna, co zdecydowanie na nich widać. Na zdjęciach Priyanki z córeczką zawsze widać matczyną miłość. Tak jest i teraz. Nic też dziwnego, że Priyanka i Nick cieszą się tak ogromnie chwilami z córeczką – doceniają każdy moment z nią po tym, jak maleństwo spędziło 3 miesiące na intensywnej terapii zaraz po narodzinach

Priyanka Chopra często pokazuje, jak spędza czas z Malti Marie

Na początku sierpnia była Miss World również opublikowała zdjęcie. Tamtym razem do dziewczyn dołączył jeszcze mąż Priyanki, Nick Jonas. Rodzinny kadr w basenie zrobił furorę w internecie i rozczulił fanki oraz fanów pary.

Jeśli jesteście spragnieni większej liczby zdjęć lub filmików małej Malti Marie i jej rodziców, to warto zaobserwować Priyankę na Instagramie. Bardzo często dodaje ona Instastories, na których widać dziewczynkę. Na przykład w sobotę aktorka opublikował Instastory, na którym jej ciotka trzyma Malti Marie na rękach. Podpisała je Kocham cię chhoti nani.

Priyanka jest idealnym dowodem na to, że można dzielić się ze światem szczęściem i słodkimi chwilami, jednocześnie nie narażając swojego dziecka na krytykę czy utratę prywatności. Na każdym zdjęciu lub filmiku nie widzimy twarzy dziewczynki. Nie zmienia to jednak tego, że nadal czekamy na więcej uroczych momentów!

Zobacz także: