Jesteście właśnie na etapie szukania pracy? A może nie do końca dobrze czujecie się w tej aktualnej i chcecie spróbować sił w zupełnie innej branży? Mamy świetną wiadomość - Mondelez International rekrutuje pracowników! Dlaczego o tym piszemy? Mondelez International, co może niektórym z was za wiele nie mówi, to globalny koncern spożywczy, odpowiedzialny za większość twoich ulubionych marek… czekoladowych! Czyli przede wszystkim za Milkę, Oreo, ale także mniej popularnej w Polsce Cadbury oraz Green&Black’s. Natomiast stanowisko, na które firma poszukuje nowych osób, to - uwaga - degustator czekolady! Osoby przyjęte do pracy w Mendelez International będą pomocne w wprowadzeniu na rynek nowych produktów, a ich opinia odnośnie najważniejszego składnika, czyli czekolady, będzie w całym procesie kluczowa.

ZOBACZ TAKŻE: W ciągu 40 lat na świecie zabraknie czekolady?! >>> 

Kogo poszukuje Mondelez International? Mile widziane są osoby z pasją do cukiernictwa, uczciwe i obiektywne w wydawaniu opinii oraz chętne do wypróbowywania nowych, pomysłowych produktów. Przyszły tester produktów Milki czy Oreo pracować będzie od wtorku do czwartku od 9.30 do 12.00 lub od poniedziałku do czwartku od 15.00 do 17.00 w siedzibie firmy w Reading w Wielkiej Brytanii. Godzinna stawka to ok. 9 funtów. Zainteresowani? Aplikować możecie TUTAJ

Jeśli jednak ciężko byłoby wam się zdecydować na przeprowadzkę, zawsze możecie wysłać swoje CV i liczyć na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. To, że będzie to najlepsza, a na pewno najsłodsza rozmowa w waszym życiu, macie jak w banku!

ZOBACZ TAKŻE: Sekret młodego wyglądu: czekolada i wino. To udowodnione naukowo! >>>