Temat zadania

Do finału coraz bliżej! W 9 odcinku emocje sięgnęły zenitu. Tym razem temperaturę podgrzali zaproszeni do udziału w odcinku najbliżsi uczestników. Po czułych powitaniach, uściskach i pocałunkach Tomasz zabrał gości do pracowni. Tam, przy stanowiskach projektantów czekały ubrane w kreacje poszczególnych uczestników manekiny. Zadaniem rodziny było zidentyfikowanie projektów wykonanych przez ich bliskich, Ty, którym się udało współpracowali z ukochaną osobą, Ci którzy chybili musieli "użerać się" z konkurencją.

Przebieg odcinka

Na medal spisał się mąż Sylwii, który bez wahania cenił, że zwycięski projekt z zadania biznesowego należy do niej. Bez większych problemow trafiła też Kasia- dziewczyna nieśmiałego Patryka. Reszcie poszło trochę gorzej i skończyło się tak: Michał pracował z mamą Ani, Bartek z ojcem Bobera, Bober z mamą Michała, a Ania z żoną Bartka. Organizatorzy nie przewidzieli żadnych zaskakujących zwrotów akcji, a odcinek tradycyjnie zdominowały napięte stosunki pomiędzy Bartkiem a Boberem. Patryk miał poważne trudności z wykonaniem projektu, mimo, ze pracował ze swoją dziewczyną. Koniec końców  za radą Tomasza, pół godziny przed zakończeniem zadania zaczął od początku.

Finałowe stylizacje

Wyniki

Do standardowego grona jurorów dołączyły projektantka Teresa Rosati z córką Weroniką. Na wygraną zasłużył Patryk. Jego 30-minutowy projekt został oceniony jako  genialny. Z programem pożegnał się Bartek- autor infantylnego outfitu dla taty Bobera. Nie będziemy tęsknić ani za chamskimi odzywkami, ani za mało wyszukaną twórczością projektanta. Biorąc pod uwagę 13-letnie doświadczenie projektant nie pokazał w programie nic godnego uwagi.

 

kamila wagner