Metamorfozy w Projekt Lady 4 już za nami! W tegorocznej edycji popularnego programu telewizyjnego TVN wzięło udział czternaście dziewczyn, które chciałaby odmienić swoje dotychczasowe życie. W trakcie metamorfoz, uczestniczki wspierała Małgorzata Rozenek-Majdan i zajmowała się nimi jedna z najlepszych ekip w Polsce. Przed wielką przemianą z pomocą przyszły im mentorka Tatiana oraz supermodelka - Karolina Pisarek, finalistką programu "Top Model". Czy metamorfozy się udały? Zobaczcie w naszej GALERII, jak zmieniły się uczestniczki Projekt Lady 4

 

Kim są uczestniczki 4. edycji "Projekt Lady"?

Małgorzata Bartnik - ma 24 lata i pochodzi z Poznania. Dziewczyna zawsze ma swoje zdanie i uwielbia je głośno wyrażać. Nie wyobraża sobie życia bez tatuaży i tuneli w uszach. Lubi imprezować i jej całym światem jest niepełnosprawny chłopak. Mieszka z rodzicami, ale w wyniku wieloletniego zaniedbywania relacji ma fatalny kontakt z tatą.

Roksana Grzelka - ma 22 lata i pochodzi z Gdańska. Jest nieśmiałą i pełną kompleksów kucharką. Skończyła szkołę gastronomiczną i uwielbia gotować. Już przed uczestnictwem w programie, 2 lata temu, przeszła metamorfozę i schudła prawie 30 kg. Jedynym wzorcem dla niej jest "wybuchowa" mama. Uczestniczka zawsze stara się pozostawać sobą i być autentyczną. W programie chciałaby polubić i zaakceptować siebie.

Sabina Pysz - to rozgadana kokietka. Za swój największy życiowy sukces uważa opuszczenie rodzinnej wsi i podjęcie pracy hostessy w klubie. Sabina ma ciężką relację z mamą, dlatego unika z nią kontaktu i rzadko odwiedza dom rodzinny. Marzy o tym, żeby ktoś ją docenił. 

Iwona Sobieraj - ma 19 lat i pochodzi z Gryzy. Jest młodą rolniczką, pełną kompleksów. Jest bardzo pracowita i obowiązkowa. Razem z mamą prowadzi gospodarstwo rolne. Uczy się w technikum weterynaryjnym. Rodzice Iwony są rozwiedzeni. Jej mama od 12 lat choruje na nowotwór. Kobiety często się kłócą i dziewczyna czuje się przez nią niedoceniana. Chciałaby nauczyć się, jak dobrać strój odpowiednio do sylwetki oraz umieć zachować się stosownie do sytuacji.

Natalia Lieber - ma 22 lata i pochodzi z Warszawy. Uczestniczka jest studentką dziennikarstwa na UKSW. Poszła na studia, bo jej zdaniem dzięki temu może chodzić w ciekawe miejsca i poznawać fajnych ludzi. Jest fanką zabiegów kosmetycznych, kwasu hialuronowego i przedłużanych włosów.

Agata Mielcarz - ma 19 lat i pochodzi z Bratkowa. Jest agresywną chłopczycą, która dużo imprezuje i ma problem ze swoją kobiecością. Zachowuje i ubiera się jak chłopak. Jej największą pasją i miłością jest piłka nożna. Ma bardzo trudne relacje z mamą. Chciałaby w końcu się uspokoić i odciąć od towarzystwa, które ciągnie ją w dół. 

Klaudia Zielińska - ma 22 lata i pochodzi z Londynu. Jest to awanturnicza dziewczyna, która rzuciła szkołę w Polsce i zamieszkała w Anglii. Ściągnęła ją tam mama, wizją lepszego życia. Nie potrafi rozmawiać o problemach, łatwo wchodzi w konflikty. Ma bardzo trudną relacje z matką, która od zawsze zachowuje się jak jej koleżanka, a nie opiekunka. Razem imprezują i korzystają z nocnego życia. Chciałaby zająć się czymś bardziej ambitnym, odciąć od toksycznej matki, wrócić do Polski i zacząć wszystko od nowa. 

Liubov Miruk - ma 23 lata i pochodzi z Bielska-Białego. Dziewczyna jest ukraińską księgową, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i tańczy w klubach oraz z zespołem Disco Polo. Liubov chce dostać bilet do lepszego świata. Wierzy, że dzięki „Projektowi Lady” stanie się lepszym człowiekiem i spełni swoje największe marzenie o założeniu szczęśliwej, stabilnej i kochającej rodziny.

Dominika Wiącek - ma 23 lata i pochodzi z Kielc. Pracuje jako kelnerka w hotelu. Wychowywała się sama. Ojca nigdy nie poznała. Mama pracowała za granicą i nie miała możliwości zabierania ze sobą córki. Dominika trafiała pod opiekę różnych osób i nigdy nie poznała prawdziwego znaczenia słowa „dom". Dominika uważa, że zachowuje się jak chłopak i bardzo chciałaby to zmienić. Marzy o wygranej w „Projekcie Lady” – uważa, że kurs języka angielskiego pozwolił by jej na rozpoczęcie lepszego życia.

Laura Wawrzynowicz - ma 18 lat i pochodzi z Warszawy. Laura to świadoma swojej urody uwodzicielka. Po skończeniu liceum postawiła na swój największy atut - nieprzeciętną urodę i postanowiła podbić Instagram. Kręcą ją alkohol, faceci i szybkie samochody. Czuje się wyjątkowa i lepsza od innych dziewczyn. Uważa że jest kobietą wielu talentów.

Magdalena Rybak - ma 26 lat i pochodzi z Amsterdamu. Dziewczyna jest nieokrzesana i nieprzewidywalna. Stara się imponować i wzbudzać zainteresowanie. Dziewięć lat temu przemierzając Europę autostopem trafiła do Amsterdamu. Chciała uciec od biedy, alkoholu i dotychczasowego życia. Ma trudną przeszłość: problemy alkoholowe w domu, kilkukrotny pobyt w ośrodku wychowawczym. Dziś czuje się zagubiona w dorosłym życiu.

Sandra Morman - ma 23 lata i pochodzi z Choszcznowa. Wesoła, pozytywna i kompletnie pogubiona w życiu dziewczyna z małego miasta nie może znaleźć swojego miejsca w świecie. Nie może żyć bez telefonu!  Nie ma autorytetów. Mieszka z mamą, która nie ma na nią żadnego wpływu. Sandra poszukuje przewodnika, dzięki któremu mogłaby lepiej poznać siebie, swoje mocne i słabe strony.

Katarzyna Kozubek - ma 24 lata i pochodzi z Katowic. „Ślązaczka” z krwi i kości. Pracuje w warsztacie samochodowym. Sama określa się mianem „brzydkiego kaczątka”. Nie wyobraża sobie życia bez tipsów, doczepów i solarium. Z powodu kłótni z dnia na dzień wyprowadziła się domu rodzinnego i zaczęła samodzielne życie. Dopiero po wyprowadzce jej kontakty z mamą poprawiły się. Marzy o rodzinie i cieple domowym.

Róża Florczyk - ma 21 lat i pochodzi z Częstochowy. Jest studentką kryminalistyki. Na co dzień pracuje w call center. Weekendy spędza na intensywnym imprezowaniu. Mieszka z rodzicami i dziadkami w jednym mieszkaniu w bloku. Róża chciałaby nauczyć się zasad savoir-vivre'u, zabawy z klasą i przede wszystkim moralności.

Wszystkie zdjęcia metamorfoz uczestniczek 4. edycji Projektu Lady możecie obejrzeć w naszej GALERII >>