Świetna wiadomość dla fanów formatu Projekt Lady. Już wkrótce startuje emisja szóstego sezonu polskiej edycji programu! Widzowie muszą jednak przygotować się na spore zmiany. Najnowsza seria budzącego ogromne emocje reality show z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli prowadzącej nie pojawi się bowiem w jesiennej ramówce TVN. Możemy już potwierdzić, że Projekt Lady będzie można za to wkrótce oglądać na antenie telewizyjnej Siódemki. Nie jest to jedyna nowość – poznajcie szczegóły!

„Projekt Lady 6” – gdzie nagrywany?

To już potwierdzone: szkoła dla dam ponownie zmieni swoją siedzibę. Uczestniczki szóstego sezonu Projektu Lady zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie. Miejsce z bogatą historią i tradycjami położone jest w urokliwym i zacisznym zakątku, około 36 kilometrów od Warszawy.

„Projekt Lady 6” – uczestniczki, mentorki

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczy tym razem dwanaście dziewcząt. Jak zapowiadają producenci programu, tak niepokornych osobowości w Projekcie Lady jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu podobno ma na długo zapaść widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny.

W tym celu mentorki muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Jak udało nam się dowiedzieć, szczególnie pani Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic Projektu Lady będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.

Aby trafić do negujących wszystko i nastawionych bojowo do świata dziewczyn, trzeba otoczyć je wzmożoną opieką. Dlatego też wszystkie ręce na pokład. Do eksperymentalnego programu w szóstym sezonie show, zostanie zaproszonych jeszcze więcej ekspertów z rozmaitych dziedzin, którzy poprowadzą zajęcia z uczennicami. Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca program, jeszcze bardziej zaangażuje się we współpracę z dziewczętami. Tym razem nie tylko otoczy je opieką i będzie motywować do działania, ale przygotuje dla nich własne wyzwania i podda je trudnym próbom.

Podczas metamorfoz uczestniczek styliści zmierzą się z prawdziwym wyzwaniem. Dotychczasowy wizerunek dziewcząt wymaga od nich wyjątkowo kreatywnego podejścia. Podczas pracy nad zmianą wyglądu, nie obejdzie się również bez licznych protestów i łez rozpaczy. Jedno jest pewne, zmiany będą spektakularne.

„Projekt Lady 6” – kiedy premiera?

Nowe odcinki Projektu Lady będą emitowane w TVN7 w piątki. Premiera szóstego sezonu show zaplanowana jest na 8 października 2021 roku.

Przypomnijmy, że poprzednie sezony programu wygrały: Dagmara Czerwińska, Liubov Miruk, Magdalena Lubacz, Roksana Gac i Patrycja Wieja.

Będziecie oglądać Projekt Lady w Siódemce?