Walentynkowa kampania Łukasza Jemioła to siedem czarno-białych zdjęć autorstwa Piotra Sitarskiego, na których dominuje miłość i emocje. Projektant do projektu zaprosił pary, które na co dzień tworzą zgrane duety. 

Bogna Sworowska z Rafałem Olbińskim, topowe małżeństwo w świecie modelingu Marta Dyks i Borys Starosz, piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska z muzykiem Adrianem Łabanowskim, modelka Justyna Michalska ze sportowcem Mariuszem Szemisem oraz model Fouad z partnerem. 

Przed obiektywem pozowały także partnerki biznesowe - architektki Mood Works Karina Snuszka i Dorota Kuć oraz stylistka Alicja Napiórkowska z psem.  

„Linią na Walentynki wprowadzamy wzory t-shirtów, które zapowiadają nową kolekcję. Na koszulkach pojawią się motywy anatomicznego serca przebitego komiksową strzałą i rysunkowe dłonie. Jak w każdej kolekcji Basic są też hasła. Tym razem Best i Lovers dla świetnych kochanków" - Łukasz Jemioł o kolekcji.

T-shirty Łukasz Jemioł Basic to niezmiennie połączenie prostej formy z surowym wykończeniem i przyjemnym w dotyku materiałem.  Cena t-shirtów to 219 zł. Łukasz Jemioł przygotował także specjalną ofertę dla par na koszulki z hasłami Best i Lovers. Cena koszulki w komplecie to 199 zł.

ZOBACZCIE WSZYSTKIE ZDJĘCIA KAMPANII WALENTYNKOWEJ ŁUKASZA JEMIOŁA >>>