Dziewczyny, czas na zakupy! Na stronie internetowej Sephora.pl wystartowała właśnie promocja, w ramach której możecie kupić kosmetyki od ulubionych marek influencerek za… złotówkę. Jakie produkty są dostępne w ramach promocji Gift Mania? Możecie zgarnąć paletę Zoeva, eyeliner i błyszczyk od Fenty Beauty, pomadę Anastasia Beverly Hills, produkty do pielęgnacji Origins, a także mascarę Too Faced. Codziennie promocją objęty jest inny produkt. Sprawdźcie poniżej, co należy zrobić, aby kupić wybrane kosmetyki za 1 zł.

Promocja Sephora: Teraz wybrane kosmetyki Fenty Beauty i Anastasia Beverly Hills kupicie za 1 zł – zasady promocji

Kilka dni temu (31 lipca) wystartowała nowa promocja Sephora. Gift Mania, podczas której będziecie miały okazję kupić produkty popularnych marek za 1 zł, potrwa przez tydzień. Jakie są zasady promocji? Zróbcie zakupy za 250 i dodajcie do swojego zamówienie wybrany produkt dnia. Następnie wpiszcie kod promocyjny – GIFTMANIA – dzięki niemu zostanie naliczony rabat. Kolejny krok to standardowa płatność. Pamiętajcie, że promocja obowiązuje wyłącznie online!

Inne promocje Sephora

Okazuje się, że Gift Mania nie jest jedyną promocją, obowiązującą na stronie Sephora.pl. O co chodzi? Okazuje się, że wpisując kod PRETTY otrzymacie (aż!) 20% rabatu na kosmetyki do makijażu. Czas na zakupy! W końcu takich promocji nie można przegapić. ;)

Sephora wprowadziła rewolucyjną zmianę! Zakupy w drogerii już nigdy nie będą wyglądać tak samo >>>