Kobiety na całym świecie rozpływają się nad ich skutecznością i nie wyobrażają sobie lepszego sposobu na oczyszczanie twarzy. Szczoteczki Foreo mają wręcz fan kluby, których członkinie nie ograniczają się w swoich zbiorach tylko do jednego modelu, a nawet kilku. Na czym polega fenomen tej marki i dlaczego dzisiaj na rynku nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o szczoteczki soniczne do twarzy? Może w końcu warto przekonać się na własnej skórze, jeśli już od dawna przymierzacie się do wypróbowania szczoteczki Foreo? Macie ku temu okazję, bo w sieci drogerii Super-Pharm wystartowała właśnie promocja, obok której ciężko przejść obojętnie!

Jak rozpoznać oryginalną szczoteczkę FOREO i dlaczego nie warto kupować tańszych zamienników? Wyjaśniamy! >>>

Szczoteczki Foreo za 1 gr w Super-Pharm

W Super-Pharm promocje na szczoteczki Foreo stały się codziennością. Ostatnio z okazji Dnia Matki szczoteczkę Foreo Mini można było kupić z rabatem -50%, czyli za 179,99 zł. Teraz w takiej cenie, a nawet jeszcze taniej, można mieć dwie szczoteczki! Jak to możliwe? W ramach nowej akcji rabatowej Super-Pharm przy zakupie jednej szczoteczki, a tym razem modelu Foreo Luna Play w cenie 169,99 zł za drugą zapłacicie 1 grosz. Czyli dwie szczoteczki Foreo Luna Play macie za 170 zł! Dlaczego warto skorzystać z promocji? Tak jak wspomnieliśmy, to świetna okazja, by rozpocząć swoją przygodę z pielęgnacją z wykorzystaniem szczoteczek Foreo. Luna Play jest świetna na sam początek ze względu na swoje niewielkie rozmiary, ale i uniwersalne zastosowanie.

Szczoteczka soniczna Foreo Luna Play jest odpowiednia dla każdego rodzaju cery. Posiada 2-strefową powierzchnię oczyszczającą zbudowaną z dwóch rodzajów wypustek. Te grubsze wypustki głęboko i precyzyjnie myją strefę T, więc Foreo Luna Play świetnie sprawdzi siew przypadku cery tłustej i mieszanej. Ale posiadaczki cery wrażliwej lub normalnej także mogą spodziewać się zadowalających efektów oczyszczania, co mają zapewnić cieńsze, bardziej delikatne wypustki. Szczoteczki Foreo Luna Play w przeciwieństwie do innych modeli niestety nie można ładować, ale spokojnie wystarcza na 100 użyć. Skusicie się?