Kolorowa butelka, wesoła szklanka, zabawna słomka – ładne, pomysłowe akcesoria oraz naczynia uprzyjemnią Ci picie wody i będą przypominały o regularnym sięganiu po napój. Nową butelkę filtrującą BRITA Fill&Go dostępną w czterech, energetycznych barwach możesz napełnić zwykłą kranówką w dowolnym miejscu, aby cieszyć się smakiem świeżo przefiltrowanej wody. Dobrze smakuje, zawiera minerały, a stylowy design cieszy oko!

Stały i łatwy dostęp do świeżej wody – aby zapewnić sobie odpowiednie nawodnienie, dbaj o to, by zawsze mieć porcję świeżej i smacznej wody pod ręką. Najlepiej załóż sobie, że nie ruszasz się z domu bez butelki – doskonale sprawdzi się butelka filtrująca wielokrotnego użytku Fill&Go. Mając ją pod ręką, będziesz piła intuicyjnie, zanim zdążysz poczuć pragnienie.

Naturalne dodatki smakowe – woda szybko Ci się nie znudzi, jeśli będziesz urozmaicała jej smak pysznymi dodatkami. Ogórek i mięta czy bazylia z limonką wraz z wodą stworzą orzeźwiające połączenie, zaś dodatek syropu klonowego, cytryny i odrobiny pieprzu kajeńskiego oczyści organizm i przyspieszy metabolizm.

Karteczka przypominająca o piciu wody – jeśli zapominasz o systematycznym piciu wody, przypominaj sobie o nim choćby za pomocą post it-ów z hasłami, np. przyklejonych nad biurkiem w pracy. Fluorescencyjny kolor karteczek zgodny z barwą Twojej butelki BRITA Fill&Go przypomni Ci, że czas się napić!

Hydroalarm – o wodzie zdarza Ci się zapomnieć, ale nie rozstajesz się ze swoim smartfonem? Zainwestuj w specjalną aplikację, która obliczy ilość płynów, jaką powinnaś przyjmować i przypomni Ci o piciu w odpowiednim momencie! Swoje wyniki możesz dodatkowo śledzić i porównywać w zestawieniach.

Indoor cycling

Lato nadchodzi, jak tam wasz #GlamourFitChallenge? Dziś wspólnie z BRITA Polska i PUMA sprawdzamy indoor cycling na rowerze Technogym Polska <3 Dziewczyny trenują w butach Puma Fierce, które są hitem w sklepie Glamour!

Opublikowany przez Glamour.pl na 16 maja 2016