Grudzień to miesiąc, w którym pierwsze skrzypce w stylizacjach grają okrycia wierzchnie. Kurtki i płaszcze były także numerem jeden w zestawach prezentowanych przez gwiazdy. Wybraliśmy 5 outfitów, które mogą posłużyć za inspiracje. Prywatne stylizacje gwiazd z grudnia 2022 można potraktować jako wskazówki lub gotowce do przeniesienia do własnych zestawów. Poniżej nie tylko prezentujemy ciekawe propozycje, ale jeszcze pokazujemy, że podobne outfity można skompletować bazując na ubraniach i dodatkach z sieciówek i z kolekcji polskich marek. Właśnie tak ubierały się w grudniu Lily Collins, Gigi Hadid, Hailey Bieber, Emily Ratajkowski i Ashley Park.

Prywatne stylizacje gwiazd z grudnia 2022 – Lily Collins

W tym miesiącu Lily Collins była w centrum zainteresowania za sprawą premiery 3. sezonu „Emily w Paryżu”. Dzięki temu nie brakowało nowych zdjęć gwiazdy. Paparazzi przyłapali ją także w codziennej stylizacji. Można ją zatem z powodzeniem odtworzyć bez szczególnej okazji. Numerem jeden z stylizacji Lily Collins jest czarny płaszcz. Dwurzędowy model sięgający do połowy łydki świetnie dopełniają rajstopy o średnim poziomie krycia i buty na wysokim obcasie. Stonowany zestaw przełamuje limonkowa koszula, której kołnierzyk wystaje spod płaszcza.

Fot. Getty Images

Prywatne stylizacje gwiazd z grudnia 2022 – Gigi Hadid

Gigi Hadid przyzwyczaiła nas do tego, że na co dzień nie jest minimalistką. Lubi oryginalne modele, nie boi się kolorów i potrafi bawić się formą. Przykłady można znaleźć właściwie w każdym miesiącu. Nie zabrakło ich zatem w naszych poprzednich podsumowaniach. Tym razem nie jest inaczej. Modelka zdecydowała się na zestaw, w którym ponownie sporo się dzieje. Do czarnej spódnicy z rozporkiem dobrała kowbojki w pomarańczowo-brązowym kolorze. Górę zbudowała natomiast w oparciu o kardigan w paski i skórzaną kurtkę. Fashionistka nie zapomniała też o biżuterii.

Fot. Getty Images

Prywatne stylizacje gwiazd z grudnia 2022 – Hailey Bieber

Prywatne stylizacje gwiazd z listopada 2022 nie mogły się obejść bez propozycji od Hailey Bieber. W tym miesiącu także sprawdziliśmy, co zimą nosi modelka. Zamiast krótkiej puchówki głównym bohaterem jednego z jej zestawów był płaszcz oversize. Długi i obszerny model dużo zyskał za sprawą paska, który pozwolił na podkreślenie wcięcia w talii. Utrzymana w stonowanej kolorystyce stylizacja Hailey Bieber to także baza, na którą składają się jeansy, longsleeve i ciężkie buty na grubej podeszwie oraz mała torebka. Tak skompletowany zestaw idealnie sprawdzi się na co dzień. Za punkt wyjścia do jego odtworzenia mogą posłużyć przede wszystkim klasyczne modele. Te będą wyglądać świetnie nie tylko w szarościach, ale również w wielu innych kolorach z czernią na czele.

Fot. Getty Images

Zobacz także:

Prywatne stylizacje gwiazd z grudnia 2022 – Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski często prezentuje swoje prosty stylizacje na spacer z psem. W grudniu podczas jednego z wyjść ze swoim czworonogiem miała na sobie zestaw składający się tylko z kilku elementów. Numerem jeden było w nim czarne futro. Do niego modelka dobrała spodnie w paski i sportowe buty. Modelka tym sposobem zawarła w swojej prywatnej stylizacji wszystko, czego potrzebujemy zimą. Była ciepła, wygodna i przy tym jeszcze efektowna.

Fot. Getty Images

Prywatne stylizacje gwiazd z grudnia 2022 – Ashley Park

Nie tylko Lily Collins mogła cieszyć się dużym zainteresowaniem w tym miesiącu. Premiera nowego sezonu „Emily w Paryżu” przypomniała paparazzi także o Ashley Park. Serialowa Mindy Chen ma dość szalony styl. A jak nosi się na co dzień aktorka? Jej prywatny zestaw z grudnia pokazuje, że jest raczej fanką klasyki. Krótki płaszcz o kroju marynarki i garniturowe spodnie połączone z botkami to właściwie wszystko, czego potrzebowała do stworzenia udanej stylizacji. Dopełnieniem całości była tylko subtelna biżuteria.

Fot. Getty Images