Okres jesienno-zimowy to nie tylko kolorowe liście i spadający z nieba śnieg. Mniej widocznym ale o wiele bardziej odczuwalnym ich skutkiem są zmiany temperatur. Kaloryfery zaczynają grzać, suche powietrze daje się we znaki. Odczuje je nie tylko nasza skóra lecz również włosy. Kaptury, czapki i nauszniki sprawiają, że nasze włosy tracą swoją objętość i blask. Co zrobić, aby nasze włosy były zdrowe i lśniące nawet w ciągu tych kilku, mroźnych miesięcy?

Oczywiście, pierwsze co powinniście zrobić, to postawić na naturalne suszenie włosów. Suchość skóry i włosów w okresie zimowym maksymalnie wzrasta. Swędząca skóra głowy, łamliwe i cienkie włosy.Codzienne stosowanie suszarki szkodzi im bardziej. Jeżeli jednak nie możecie pozwolić sobie na spokojny poranek, postarajcie się zainwestować w kosmetyki poprawiające kondycję włosów.

Jeżeli sami nie jesteście w stanie ocenić, który kosmetyk będzie dla Was najlepszy możecie zwrócić się o pomoc do specjalisty - w końcu kto zna się lepiej na włosach, jak nie fryzjer. Najlepsze rozwiązanie zaproponują Wam fryzjerzy salonów Kérastase - kurację Fusio Dose. Wyróżnikiem tego zabiegu jest sztuka indywidualnej diagnozy. Wasz fryzjer najpierw oceni poziom zniszczenia i suchości włosów. Następnie przy użyciu czterech koncentratów, które zmieszane zostały z pięcioma silnymi boosterami, tzw. składnikami aktywnymi, otrzymuje idealnie dostosowaną kurację, która zapewni dogłębne i trwałe działanie nawet na najbardziej wysuszonych włosach. Wasze włosy będą na nowo mocne, gęste, odżywione i pełne połysku!

Z takim asem w rękawie nawet najgroźniejsza zima nie będzie dla Was przeszkodą.