Quebonafide po sukcesie Taconafide, czyli duetu z Taco Hemingwayem i płycie „Soma 0,5 mg”, która pobiła wszystkie możliwe rekordy, a także po wyprzedaniu całej trasy koncertowej i koncercie na Open’er Festival, na którym frekwencja dorównywała występowi Depeche Mode, zrobił sobie przerwę od muzyki. Raper pojawił się kilkukrotnie gościnnie na koncertach swojego dobrego przyjaciela Filipa Szcześniaka, zagrał kilka festiwalowych koncertów, ale poza tym fani nie mieli od niego wieści, ponieważ zrezygnował również z prowadzenia Instagrama. Co jakiś czas media donosiły o nowych rewelacjach dotyczących jego związku z Natalią Szroeder. Kilka dni temu Quebonafide zaskoczył wszystkich i wydał niespodziewanie singiel „Romanticpsycho”, który bije rekordy odsłuchań. Wczoraj wrzucił kolejny utwór „Jesień” i poinformował, że już niedługo wyda nową płytę, zatytułowaną tak jak pierwszy singiel. Na stronie jego wytwórni Que Quality możecie już zamówić album - koszt preorderu to 59,90 zł. Na nowej piosence gościnnie pojawiła się Natalia Szroeder!

Quebonafide ma dość sławy? Raper wyznał, że przerosła go popularność po Taconafide >>>

Quebonafide nagrał piosenkę z Natalią Szroeder, która zapowiada nową płytę rapera

Takiego Quebonafide fani jeszcze nie znają. Najpierw raper zaskoczył wszystkich, dodając zdjęcie na Instagram oraz Stories, gdzie poinformował o nowej piosence „Jesień” i możliwości zamówienia nowego albumu. Potem zaskoczył fanów swoim wizerunkiem, który różni się od tego co znamy. Queobo bez tatuaży i wystylizowany na miłego informatyka zdecydowanie nie przypomina zwierzęcia scenicznego. Na samym końcu zaskakuje brzmienie nowego singla, w którym raper nawija „“Gdyby nastrój zależał od forsy, nie czułbym się źle, a czuję się źle. (…) Na zewnątrz dobrze, a wszystko w środku drży.” 

Fani mają mieszane uczucia co do nowej piosenki „Jesień”, zdecydowanie bardziej podoba im się „Romanticpsycho”, ponieważ mieści się w konwencji, którą już znają. Ale singiel zapowiadający nową płytę Quebo ma również swoich zwolenników, w szczególności fragmenty, które śpiewa Natalia Szroeder. Posłuchajcie piosenki Quebonafide w galerii powyżej. Czekacie na jego nową płytę?