Quebonafide zorganizował akcję marketingową swojego nowego albumu, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Raper przez kilka miesięcy wcielał się w wizerunek nieśmiałego, wycofanego informatyka, zasłonił swoje tatuaże i nosił okulary z prostokątnymi szkłami. Udzielił kilku wywiadów, pojawił się nawet w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN” (który w nowym teledysku do singla „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” wyśmiał”). Jego album „Romantic Psycho” był dostępny tylko w preorderze i nie trafił do regularnej sprzedaży. A fani, którzy nie zamówili płyty, mogli posłuchać tylko trzech singli, m.in. utworu „Jesień”, nagranego z Natalią Szroeder, dziewczyną Quebonafide. Okazało się, że to było preludium – jak słusznie domyślało się wielu fanów – do „właściwej” płyty. Wczoraj zostały rozwiązane wszystkie zagadki, związane z tajemniczą akcją promocyjną i wizerunkiem informatyka. Quebo udostępnił w ciągu dnia nowy singiel i teledysk, w którym wrócił do swojego dawnego, dobrze znanego wszystkim fanom wizerunku. I chociaż wiele osób doszukiwało się podstępu nawet w tym (wczoraj był Prima Aprilis), wygląda na to, że to już koniec tajemnic – przynajmniej na jakiś czas. Wieczorem album „Romantic Psycho (Japan Edition)” pojawił się do odsłuchu na wszystkich platformach streamingowych! 

Quebonafide pokazał jak mieszka. Fani są zachwyceni! [WIDEO] >>>

Quebonafide „Romantic Psycho” – raper udostępnił w sieci nowy album, na którym śpiewa o miłości do Natalii Szroeder 

Quebonafide opublikował wczoraj wieczorem na Instagramie okładkę płyty „Romantic Psycho (Japan Edition)” i poinformował, że można jej posłuchać na Spotify i innych platformach, a także zamówić wersję fizyczną. Natomiast na Instagram Stories pokazał się już w swoim dawnym wizerunku (w ostatnich miesiącach nagrywał jako nieśmiały informatyk) i przywitał z fanami, zaprosił ich także do odsłuchu albumu. Wspomniał również, że tęsknił! I jego słuchacze też na pewno tęsknili. Teledysk do singla „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” jest na pierwszym miejscu na „Karcie na czasie” i ma ponad 2 miliony wyświetleń na platformie YouTube. Na albumie Quebonafide pojawiła się plejada gwiazd, również tych nieoczywistych. Kuba Grabowski zaprosił do współpracy znanych raperów: Taco Hemingwaya („TOKYO2020”) i Sokoła („GAZPROM”), a także Matę (bardzo romantyczny utwór „ASPARTAM”). Ale nie zabrakło także artystów z innego gatunku – na płycie zaśpiewała Daria Zawiałow („BUBBLETEA”), pojawił się również Mrozu („ŁAJZA”) i Ralph Kamiński w poetyckim numerze „TOWSZYSTKOBYŁODLACIEBIE”, zamykającym płytę.

Wiele osób twierdzi, że „Romantic Psycho (Japan Edition)” to najlepszy i najbardziej dojrzały album Quebonafide. Raper bardzo dużo wersów poświęcił swojej dziewczynie, Natalii Szroeder i miłości do niej, którą rozłożył na czynniki pierwsze. Kuba nawija o uczuciu, jakie ich połączyło i o ich związku – „Proszę mów, kilka słodkich słów, kilka słodkich chwil. Wszystko tu oprócz twoich ust, będzie sugar free”. W tej samej piosence śpiewa o tym, że zamknął Natalię w klatce piersiowej. Zdecydowanie warto przesłuchać, nawet z czystej ciekawości, bo o płycie Quebonafide mówią dziś wszyscy!