Quebonafide jest nie tylko jednym z najpopularniejszych, ale również najbardziej nieprzewidywalnych raperów w Polsce. Niewiele ponad miesiąc temu powrócił do mediów społecznościowych, zaprezentował nowy materiał, a także… pochwalił się zupełnie nowym wizerunkiem. Kuba Grabowski, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artysty, wyglądał tak samo jak na zdjęciu z legitymacji uniwersyteckiej, które kilka lat temu obiegło cały internet. Do tego zachowywał się w nietypowy dla siebie sposób – był cichy, skromny i nieśmiały. Fani szybko się zorientowali, że chodzi wyłącznie o promocję nowego albumy. Jednak Quebonafide nie dawał za wygraną, a tym samym nie przestawał zaskakiwać swoich słuchaczy czy obserwatorów na Instagramie. Najbardziej szokujący okazał się fakt, że nowy krążek rapera, czyli Romantic Psycho, nie trafi do regularnej sprzedaży. Wzbudziło to podejrzenia niektórych osób. Sądzili bowiem, że raper po raz kolejny trolluje swoich fanów i tak naprawdę nie wyda jednego, ale dwa krążki. Teraz okazuje się, że mogli mieć rację! Informacje o kolejnym albumie Qubeonafide pojawiły się na jego kanale. Podobnie jak nowy singiel i teledysk, w którym znowu pokazuje tatuaże!

Quebonafide wydaje kolejną płytę. Jest też nowy singiel i teledysk, w którym wraca do dawnego wizerunku. To żart na Prima Aprilis?

Dzisiaj rano na oficjalnym kanale Quebonafide w serwisie YouTube pojawił się nowy singiel pt. SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. Towarzyszy mu teledysk, w którym Kuba Grabowski dosłownie zmienia skórę. Raper zrzucił z siebie charakterystyczną koszulkę polo, okulary i pokazał swoje tatuaże, a tym samym wrócił do dawnego wizerunku. Ale to nie wszystko! Pod koniec teledysku Quebonafide zdradza również, na jakie konkretnie cele charytatywne przeznaczył 1 milion zł, który otrzymał za udział w reklamie Allegro. Pieniądze trafią do dzieci i młodzieży z Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie, czyli rodzinnej miejscowości rapera, do Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie, do Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie, do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie oraz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Brawo! Natomiast w opisie klipu oraz stronie wytwórni czytamy, że właśnie ruszyła sprzedaż jego nowego, a właściwie docelowego albumu, czyli ROMANTIC PSYCHO Japan Edition. Oficjalne wideo możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony.

Czy to finał kontrowersyjnej akcji wizerunkowej Quebonafide? Bardzo możliwe – w końcu wszystko stało się jasne. Pamiętajcie jednak, że dzisiaj obchodzimy Prima Aprilis, a raper lubi zaskakiwać!

 

Quebonafide pokazał jak mieszka. Fani są zachwyceni! [WIDEO] >>>