Ostatnio wszyscy mówią tylko i wyłącznie o Quebonafide. Jego powrót zaskoczył wszystkich! Nie chodzi jednak o nowy materiał rapera (do sieci trafiły bowiem dwa single autorstwa Quebo), ale o całkowitą zmianę jego wizerunku. Prawdopodobnie większość z was widziała najświeższe zdjęcia Quebonafide i wie, że wygląda on tak samo jak w czasie studiów. Wiele wskazuje na to, że modowy powrót do przeszłości wiąże się z promocją nowej płyty rapera - Romantic Psycho. Jego fanki przeprowadziły w tej sprawie śledztwo i odkryły, że wcale nie pozbył się wszystkich tatuaży. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Warto jednak wspomnieć, że zmienił się nie tylko wygląd Quebo, ale również jego zachowanie. Stał się swoim absolutnym przeciwieństwem - jest cichy, spokojny, do tego bardzo nieśmiały. Co więcej, postanowił pozbyć się kilku markowych rzeczy ze swojej szafy. O co chodzi?

Quebonafide wyprzedaje swoją szafę na Instagramie

Quebonafide poszedł w ślady popularnych influencerek. Wczoraj poinformował za pośrednictwem InstaStory, że... wyprzedaje swoją szafę. Cześć. Dziś zorganizowałem dla was ciekawą inicjatywę, a mianowicie wyprzedaż szafy. Będę wrzucał zdjęcia kilku łaszków z mojej garderoby, a wy będziecie mogli w korzystnych i atrakcyjnych cenach je ode mnie kupić - zapowiedział Quebonafide. Jakich rzeczy chce się pozbyć? Otóż na wyprzedaż trafiły: koszulka Off White, którą Quebo miał na sobie podczas koncertu w Wejherowie (35 zł), dresy z klipu do utworu C'est la Vie (50 zł) i t-shirt Supreme (29 zł). Zainteresowani? Pamiętajcie, że kto pierwszy, ten lepszy.

Prawdopodobnie Quebonafide tylko droczy się ze swoimi fanami i wcale nie chce sprzedawać swoich ubrań. Ale kto wie? Raper jest nieprzewidywalny, wielokrotnie nas zaskakiwał. Jeśli chcecie dać drugie życie ubraniom Kuby Grabowskiego, skontaktujcie się z nim za pośrednictwem wiadomości prywatnej. Powodzenia!

Quebonafide opowiedział o swojej przemianie! Dlaczego raper zmienił styl? >>>