Jeżeli Waszym marzeniem było, aby spędzić sylwestra z Quebonafide, macie szansę je spędzić! Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce pojawi się na Rynku Głównym w Krakowie, aby zagrać noworoczny koncert i to nie jest żart. Artysta zazwyczaj stroni od tego typu masowych imprez, jednak w tym przypadku zrobił wyjątek. Poniżej znajdziecie szczegóły sylwestra w Krakowie, gdzie oprócz Quebo wystąpią inni popularni raperzy!

Spotify podsumowało 2018 rok. Czego słuchaliśmy najchętniej? >>>

Quebonafide, Otsochodzi i KAMP! na Rynku Głównym w Krakowie w sylwestra 2018

Jak wygląda plan imprezy? Sylwestrową zabawę rozpocznie DJ set, który zagra Ment XXL, czyli połowa duetu Flirtini. Następnie na scenie Rynku Głównego w Krakowie pojawi się zespół BOKKA, tajemniczy skład wykonujący muzykę alternatywną. O 22:05 przez 50 minut oczekiwanie na Nowy Rok umili krakowskiej publiczności elektroniczne trio KAMP!, a po nich zagra Otsochodzi, który zaplanował premierę nowej płyty Miłość na początek lutego. Zaledwie 5 minut po północy zagra Quebonafide, a noworoczną imprezę zamknie Facheroia. Charakter imprezy jest otwarty, co oznacza, że może przyjść na nią każdy, a wstęp jest darmowy.

Ten rok był bardzo intensywny dla Kuby Grabowskiego (prawdziwe imię i nazwisko rapera) zarówno zawodowo, jak i prywatnie. W kwietniu ukazała się płyta projektu Taconafide, którego oprócz Taco Hemingway'a jest częścią. Soma 0,5 mg odniosła ogromny sukces, otrzymując status potrójnej platyny i sprzedając w ponad 100 tys. egzemplarzy. Wspólny koncert Taco i Quebo na Open'er Festival 2018 przyciągnął tłumy porównywalne do headlinerów, a trasa koncertowa była wyprzedana co do jednego występu. Artysta stroni od mediów i udzielania wywiadów, rzadko publikuje również posty na Instagramie. Kilka miesięcy temu pojawiły się spekulacje na temat związku Quebonafide z piosenkarką Natalią Szroeder, które okazały się prawdą.

Wybierzecie się na sylwestrowy koncert Quebonafide w Krakowie?