Quebonafide jest najpopularniejszym raperem w Polsce – niedawno pobił rekord swojego dobrego kolegi Taco Hemingwaya, z którym dwa lata stworzył duet Taconafide i wydał płytę „Soma 0,5 mg”. Na początku kwietnia Kuba Grabowski wydał płytę „Romantic Psycho (Japan Edition)”, którą promował od kilku miesięcy powrotem do starego wizerunku, kiedy jeszcze nie był sławny. Akcja odbiła się szerokim echem w mediach i gdy w końcu powrócił do swojego wizerunku, czyli do tatuaży i kolorowych włosów, wypuścił album, który stał się najchętniej słuchanym w Polsce. Na platformie Spotify zanotował 4,3 miliona streamów w ciągu doby, ustanawiając nowy najlepszy wynik dla platformy w naszym kraju. Quebonafide miał wyruszyć w trasę koncertową, ale jego plany – tak jak wszystkich artystów – pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Wydarzenia muzyczne powoli wracają, ale jeżeli myślicie, że Quebo po prostu ogłosił wznowienie koncertów i nowe daty, mylicie się. Raper zapowiedział sekretny koncert, który odbędzie się już za kilka dni. Poniżej znajdziecie szczegóły wydarzenia.

Taco Hemingway i Quebonafide z 50 milionami wyświetleń na YouTube! Która piosenka Taconafide jest najpopularniejsza? >>>

Quebonafide zapowiedział sekretny koncert! Gdzie i kiedy się odbędzie?

Quebonafide w zeszłym tygodniu obchodził 29. urodziny. Ale kilka dni temu zrobił również niespodziankę swoim fanów i na jakiś czas zmienił swój prywatny profil @mlody_grabus na publiczne konto. Obecnie obserwuje je ponad 73 tysiące użytkowników. Konto znów jest prywatne, a osoby, którym udało się w dobrym momencie kliknąć „Follow” mają szczęście! To oni jako pierwsi dowiedzieli się o sekretnym koncercie Quebonafide. Raper planuje zagrać koncert, na którym wykona zapewne materiał z najnowszej płyty „Romantic Psycho”. Wydarzenie odbędzie się 19 lipca (w niedzielę) o godzinie 15:00 w Warszawie. Gdzie dokładnie? Według grafiki, którą opublikował raper na swoim prywatnym koncie, zagra na bulwarach nadwiślańskich, w okolicach Placu Zabaw i Centrum Nauki Kopernik. Wybierzecie się na ten niespodziewany koncert Quebonafide?