Rok dopiero co się zaczął, a my już widzieliśmy dzikie zwierzęta, tatuaże na twarzy, nagość, a to wszystko w wykonaniu najgorętszych nazwisk showbiznesu! Wszystko wskazuje na to, że wybór najlepszej kampanii wiosna-lato 2017 będzie trudnym zadaniem. Najnowsze zdjęcia promujące kolekcję Dior Homme wiosna-lato 2017, w ogóle nam tego nie ułatwiają. 

Kris van Assche, dyrektor artystyczny marki w nadchodzącym sezonie postawił na indywidualizm, różnorodność i wielopokoleniowość. Przed obiektywem Willy'ego Vanderperre stanęła trójka, bardzo charakterystycznych mężczyzn. Aktor Rami Malek, znany z kultowego już serialu Mr. Robot, raper A$ap Rocky i piosenkarz Boy George. Panowie idealnie oddają ducha najnowszej kolekcji marki.

Dyrektor kreatywny zdradził, że największą inspiracją w jego karierze, był dla niego był wokalista zespołu Culture Club. Za czasów jego dzieciństwa był on symbolem odwagi i jako jeden z pierwszych nie bał się mówić, że bycie odmiennym  nie jest złe. Stąd też wiosenno-letnie projekty Dior Homme wyróżniają się charakterystycznym stylem, którego nie powstydziłby się największy na świecie buntownik indywidualista. 

Zobaczcie filmy promujące kolekcję Dior Homme wiosna-lato 2017.