Za nami prezentacja najnowszej ramówki TVN-u. Wiemy już, co przygotowała dla nas stacja na nadchodzące miesiące. I mamy dobre wieści dla fanów seriali! TVN będzie kontynuował emitowanie Diagnozy z Mają Ostaszewską i Adamem Woronowiczem w rolach głównych oraz kultowej już Drugiej Szansy z Małgorzatą Kożuchowską. Po raz kolejny wrócimy także na ulicę Wspólną! Po piętnastu latach serial wciąż cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem widzów.

Przed nami też kolejny sezon Agent Gwiazdy. W tej edycji programu zobaczymy m.in. Karolinę Ferenstein-Kraśko, Annę Skórę, czyli blogerkę What Anna Wears czy Ryszarda Peję Andrzejewskiego. Tym razem gwiazdy będą rozwiązywać rozmaite zadania w Hongkongu, a prowadzącą będzie niezmiennie Kinga Rusin. 

ZOBACZ TAKŻE: Nowi aktorzy w kolejnym sezonie serialu „Druga szansa”! >>>

Hitem wiosennej ramówki może okazać się program Iron Majdan, w którym pierwsze skrzypce będą grać Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Więcej o ich własnym reality show przeczytacie TUTAJ. Na antenie ponownie obejrzymy kulinarnie uzdolnione dzieciaki. Masterchef Junior to jeden z ulubionych programów widzów, dlatego nie jesteśmy zdziwione, że stacja zdecydowała się wyemitować kolejny sezon kulinarnego show. Oprócz tego Polacy będą mieli szansę po raz kolejny powalczyć o milion w programie prowadzonym przez Huberta Urbańskiego, a my przed telewizorami razem z nimi będziemy odpowiadać na mniej i bardziej trudne pytania. 

Na dzisiejszej konferencji pojawiły się oczywiście gwiazdy związane ze stacją. Na prezentacji ramówki mogliśmy zobaczyć m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, Mateusza Gesslera, Magdalenę Mołek czy Karolinę Gilon. W naszej galerii możecie zobaczyć, kto jeszcze się pojawił i na jakie stylizacje postawiły gwiazdy!