Jeśli jesteś gwiazdą plus size, masz niemal pewne miejsce w podsumowaniu najgorzej ubranych gwiazd z każdej gali. Potwierdzą to m.in. Melissa McCarthy oraz Rebel Wilson. Przyglądamy się stylowi Rebel i zastanawiamy - czy przy takiej figurze może wyglądać dobrze na czerwonym dywanie? Odpowiedź brzmi - zdecydowanie tak! Choć oczywiście nie obyło się bez wpadek.

Jedną z głośniejszych stylizacji Rebel Wilson była ta z gali American Music Awards 2015. To srebrna, obcisła sukienka Eloquii z marszczeniami w talii. Aktorka dopasowała do niej uroczą, różową torebkę w kształcie cukierka oraz szpilki Rupert Sanderson. W tym samym roku, podczas imprezy MTV Movie Awards w Los Angeles Rebel wystąpiła w czarnej sukience z ołówkowym dołem oraz podszytą różową tkaniną peleryną. Sukienka marki Eloquii, a dokładnie czarno-różowy model Studio Origami Dress, który dostępny jest online, towarzyszyła jej również na gali MTV Video Music Awards 2015

Dlaczego gwiazda wybiera akurat Eloquii? To marka oferująca ubrania dla kobiet plus size, ale w modelach dopasowanych do tego rodzaju figur - mają maskować odpowiednie obszary, ale eksponować duży biust, czy okrągłe biodra. Wszystko w przystępnej cenie i z możliwością zakupów online - tak o marce mówi sama Rebel Wilson, która miała wcześniej problem z wybraniem stylizacji na czerwony dywan z dostępnego dla innych gwiazd asortymentu. Zmotywowało ją to do stworzenia własnej linii ubrań - Torrid, w których również pojawia się często na oficjalnych spotkaniach.

Ostatnio zachwyciła fanów stylizacją z londyńskiej premiery filmu "Jak to robią single?", który wejdzie do polskich kin w walentynki. Zgadzacie się, że w pokrytej cekinami asymetrycznej sukni wyglądała naprawdę zjawiskowo?