Rebel Wilson poinformowała o swojej homoseksualności zaledwie kilka miesięcy temu. 42-letnia aktora w czerwcu podczas pride month wyznała, że jest lesbijką i od jakiegoś czasu spotyka się z projektantką mody i biżuterii, Ramoną Agrumą. Dziewczyny pojawiły się razem na meczu tenisa, gdzie nie szczędziły sobie czułości.

Rebel Wilson na rance z partnerką. Wybrały się obejrzeć mecz legendarnej Sereny Williams 

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Rebel Wilson zostanie gwiazdą komedii „Double Fault”, której ważnym elementem będzie gra w tenisa. Czy za sprawą nowego projektu aktorka stała się fanką tego emocjonującego sportu? Nie wiemy. Wiemy jednak, że Wilson wraz z Ramoną Agrumą pojawiły się na meczu Sereny Williams w rozrywkach US Open, które odbywają się w Nowym Jorku.

fot. Getty Images

Partnerki postawiły na klasyczne i eleganckie rozwiązania. Rebel na prostą garsonkę w stylu Barbiecore, a Ramona na ponadczasową „małą czarną” z białym kołnierzykiem.

Rebel Wilson zrobiła coming out! Kim jest Ramona Agruma, dziewczyna aktorki?

W ubiegłym roku Rebel Wilson rozstała się z młodszym o 11 lat niemieckim miliarderem Jacobem Buschem. Para spotykała się przez niecały rok, a w lutym 2021 roku media obiegła informacja o szybkim rozstaniu zakochanych. Rok później aktorka opublikowała na swoim profilu na Intagramie post, który był oficjalnym coming outem Australijki. Nie odbyło się jednak bez kontrowersji. Coming out gwiazdy był wymuszony groźbami ze strony australijskiego dziennikarza Andrew Hornery'a, który chciał osobiście wyautować 42-letnią aktorkę. Co ciekawe, reporter „Sydney Morning Herald” sam otwarcie jest gejem.

Myślałam, że szukam księcia z bajki... ale może tak naprawdę przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki Disneya – napisała wówczas w czerwcu Rebel, podpisując post hasztagem „love is love”.

 

Jak się okazuje, partnerką 42-letniej aktorki jest projektantka ubrań i biżuterii, Ramona Agruma. Ramona prowadzi w Los Angeles markę odzieżową, zajmującą się zrównoważoną modą. Choć aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, 42-latka urodziła się i wychowała w Łotwie.

Zobacz także:

Panie widziane były wspólnie już w marcu tego roku na na imprezie oscarowej Vanity Fair 2022. Wówczas jednak nikt nie przypuszczał, że łączy je gorące uczucie.

fot. Getty Images