Ponad 110 milionów odtworzeń wszystkich filmów na kanale na YouTubie Red Lipstick Monster i prawie 700 tysięcy obserwujących. Liczba fanów na Instagramie (590 tysięcy) i Facebooku (477 tysięcy) także robi wrażenie, prawda?

Red Lipstick Monster to największy kanał kosmetyczny w Polsce, na którym vlogerka prezentuje porady związane z makijażem i dbaniem o swoją urodę. Popularność zawdzięcza ciekawemu i rzeczowemu podejściu do tematu. Jej filmy są bardzo estetyczne i przyjemne dla oka. Na wszystkich RLM wygląda idealnie - włosy i makijaż zawsze są dopracowane do perfekcji.

Jak się okazuje Red Lipstick Monster bez makijażu wygląda zupełnie inaczej niż na filmach, które prezentuje na swoim koncie na YouTubie. 3 dni temu oficjalnie zaprezentowała zdjęcie bez makijażu zestawione z fotografią w pełnym make-upie. Już wcześniej na jej Instagramie można było zobaczyć podobne zdjęcia sauté, jednak dopiero to zestawienie pokazuje jak bardzo wygląd tej dziewczyny różni się od naturalnego.

Jeżeli myśleliście, że reakcja jej fanów będzie negatywna i skończy się internetowym linczem, to byliście mocno w błędzie. Obserwujący konto Red Lipstick Monster na Instagramie są zachwyceni odwagą vlogerki i bronią ją przed hejterami:

_dominajka_ "Wow jak ladnie w tym wygladasz"
marti201505 "W makijażu jesteś pięknaaa ! :-*"
strzyga_ya "Mega włoski