Tegoroczny Orange Warsaw Festival rozpoczął sezon festiwali muzycznych. W miniony weekend bawiłyśmy się na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. Wydarzenie przyciągnęło kilkadziesiąt tysięcy osób z całej Polski (i nie tylko!), które w piątek i sobotę przyszły posłuchać ukochanych artystów. W tym roku lineup był naprawdę imponujący, a na scenie OWF 2018 pojawiły się takie gwiazdy jak Dua Lipa, Sam Smith, LCD Soundsystem, Tyler, The Creator oraz Florence + the Machine. Nie zabrakło również polskich wykonawców, na czele z Melą Koteluk, Taco Hemingway'em i zespołem Rasmentalism. Pomimo tego, że pogoda była kapryśna – w piątek po koncercie Sama rozpętała się burza, a przez resztę czasu panował upał – to był niezapomniany czas, pełen wspaniałej zabawy i niesamowitych koncertów!

Do występów, które zapamiętamy na długo to bez wątpienia Sam Smith, któremu poświęciłyśmy osobny artykuł, a więcej o wzruszającym koncercie przeczytacie tutaj >>> Jednak przed brytyjskim artystą wystąpiła Dua Lipa, która swoją energią rozgrzała warszawską publiczność. Tańczyliśmy do jej największych hitów, m.in. IDGAF i New Rules. Z dużą niecierpliwością czekaliśmy na koncert LCD Soundsystem, którzy reaktywowali się po 2 latach. Okazało się, że nie tylko my, bo nawet deszcz nie przeszkodził publiczności w żywych reakcjach na utwory zespołu. Pierwszy dzień OWF zamknął nasz ulubiony Rasmentalism, który w festiwalowych klimatach czuje się bardzo dobrze, a my na ich koncertach też się tak czujemy. Punktem programu podczas drugiego dnia Orange Warsaw Festival był koncert Florence + the Machine. Jak zawsze magiczny, pełen ciepłych słów od wokalistki i na najwyższym poziomie. A Wam, który koncert podobał Wam się najbardziej?

Coachella 2018: najlepsze stylizacje street style >>>

Kwestią, za którą lubimy Orange Warsaw Festival jest to, że łączy pokolenia. Na Służewcu bawiły się nastolatki w wiankach i z brokatem na policzkach, 30-latkowie popijający piwko, a także dorośli, świetnie odnajdujący się w festiwalowym klimacie. Każdy znalazł coś dla siebie, a lineup składający się z 19 wykonawców zapewnił rozrywkę dla osób w każdym wieku! Zobaczcie poniżej zdjęcia z OWF 2018