Rihanna aktywna w ciąży

Rihanna w ciąży nie zwalnia tempa. Właśnie wyszło na jaw, że po szeroko komentowanym w mediach na całym świecie występie gwiazdy na tegorocznym Super Bowl, artystka zaangażowała się w kolejny duży projekt. Sławna piosenkarka, która w ostatnich latach spełnia się przede wszystkim jako prężnie działająca bizneswoman, postanowiła ponownie wkroczyć pewnym krokiem do świata kina.

Rihanna w nowym filmie o Smerfach. Pełni kilka ważnych ról

Spodziewająca się swojego drugiego dziecka Rihanna zjawiła się pod koniec kwietnia na filmowym konwencie CinemaCon 2023 w Las Vegas. Założycielka cieszącej się gigantyczną popularnością marki Fenty Beauty była jedną z głównych gwiazd prezentacji nowości wytwórni Paramount Pictures. Trzydziestopięciolatka ogłosiła tam oficjalnie, że znalazła się w obsadzie nowego filmu o Smerfach. W animowanym musicalu o przygodach znanych wszystkim niebieskich stworków RiRi wcieli się w Smerfetkę. Nie ukrywa, że było to dla niej idealne wyzwanie w okresie zaawansowanej ciąży.

Animacja to dla mnie nowa przygoda. Jestem przyzwyczajona do tego, że to ja w całej swojej okazałości jestem na pierwszym planie. Teraz mogłam popuścić wodze fantazji. Mimo tego, że przychodziłam do pracy w piżamie z wielkim ciążowym brzuchem i tak mogłam być odlotową Smerfetką – wyznała Rihanna.

Wkład Rihanny przy pracach nad „The Smurfs Movie” nie ogranicza się jednak wyłącznie do użyczenia głosu jednej z głównych postaci. Partnerka rapera ASAP Rocky'ego będzie także pełnić rolę producentki oraz zajmie się skomponowaniem ścieżki dźwiękowej. 

Przypomnijmy, że wykonawczyni przeboju „We Found Love” na przestrzeni lat wystąpiła już w niejednej hollywoodzkiej produkcji. Pochodzącą z Barbadosu wokalistkę można było oglądać m.in. w filmach „Battleship: Bitwa o Ziemię”, „Ocean’s 8” czy „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Na początku tego roku gwiazda pojawiła się też po raz pierwszy na gali rozdania Oscarów. RiRi nie tylko przeszła się w spektakularnej kreacji po czerwonym dywanie, ale również uświetniła ceremonię premierowym wykonaniem swojej emocjonalnej ballady „Lift Me Up” promującej film „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”.

Nowy film o Smerfach nadchodzi. Znamy datę premiery

Premiera „The Smurfs Movie” zaplanowana jest na 20 grudnia 2024 roku. Reżyserem obrazu jest Chris Miller, czyli twórca takich animowanych hitów jak „Shrek Trzeci” i „Kot w butach”.