Niewiele jest gwiazd, które maja równie luźny stosunek do własnego wizerunku, co Rihanna. Artystka nigdy nie miała problemu ze swoimi wahaniami wagi, czy publicznym pokazywaniem się bez makijażu do tego stopnia, że uczyniła z tego swój znak rozpoznawczy. Czym zaskoczyła tym razem? Na Instagram wrzuciła zdjęcia w kostiumie kąpielowym, na których wyraźnie widać, że ma nieogolone nogi, a jej uda poprzecinane są rozstępami.

ZOBACZ TAKŻE: Szykujcie się na Savage x Fenty. Rihanna wprowadza linię bielizny! >>>

Paradoksalnie, to właśnie te ujęcia – ukazujące niedoskonałości, nic nie udające, wywołują największą euforię wśród jej odbiorców – w ciągu kilku dni zgromadziły prawie 4 i pół miliona lajków i ponad 40 tysięcy komentarzy. Co więcej, taka postawa uwiarygadnia Rihannę w jej zawodowych działaniach – w ubiegłorocznej kolekcji Fenty Beauty podkłady pojawiły się w gamie 40 odcieni tak, by każda dziewczyna, niezależnie od odcienia skóry, znalazła coś dla siebie.

Do debiutu autorskiej kolekcji bielizny Fenty x Savage dedykowanej wszystkim możliwym rozmiarom i kształtom (staniki w pełnej rozmiarówce do rozmiaru 44 d, a majtki 3X czyli XXXL), zostały 4 dni. Trzeba przyznać, że nieskrępowane ujęcia opalającej się artystki rozpalają wyobraźnię i pozwalają wierzyć, że świat nie całkiem zwariował na punkcie pogoni za niedoścignionym ideałem. A jej postawa to dużo więcej, niż deklarowane w podpisie pod zdjęciem niecierpliwe oczekiwanie na lato.

Widzieliście zajawkę kolekcji na profilu Rihanny i Fenty x Savage? Zgodzicie się, że misja Rihanny w duchu body positive, którą z powodzeniem realizuje na polu mody i urody jest nie mniej nośna i istotna niż jej muzyka?

ZOBACZ TAKŻE: Rihanna piła alkohol z... bransoletki na Coachelli. Wy też tak możecie! >>>