Rihanna znana jest ze swoich talentów i ogromnych ambicji. Od kilkunastu lat z sukcesem podbija rynek muzyczny oraz świat mody. Kilka miesięcy temu piosenkarka zakończyła swoją światową trasę koncertową "ANTI Tour", nie pozostawiając sobie zbyt wiele czasu na odpoczynek. W październiku, podczas tegorocznego tygodnia mody w Paryżu premierę miała jej druga kolekcja dla Pumy, która inspirowana była kreacjami Marii Antoniny. >>> To jednak nie koniec celów, które Riri upatrzyła sobie na ten rok.

Kilka dni temu artystka rozpoczęła zdjęcia do remake'u "Ocean's Eight", w którym w głównych rolach zobaczymy największe, kobiece gwiazdy Hollywood. Rihanna zagra w towarzystwie Cate Blanchett, Sandry Bullock, Heleny Bohen Carter, Anne Hathaway i Sarah Pulson. Wygląda na to, że postać przez nią grana będzie dość specyficznym charakterem, tzw. wolnym duchem. Piosenkarka specjalnie do tej roli zmieniła swoją fryzurę na długie, sięgające do pasa dredy. 

Jak się okazuje, to nie jedyny film, w którym artystka pokaże swoje zdolności aktorskie. Wczoraj do internetu trafił fragment filmu Valerian and the City of a Thousand Planets, w którym Riri występuje u boku swojej przyjaciółki, Cary Delevingne. Nie wiadomo jeszcze w jaką rolę wcieliła się piosenkarka lecz na pewno można stwierdzić, że będzie to kobieta zmysłowa i pewna siebie. Stylizacja Rihanny przypomina stroje z kultowego musicalu Chicago. Zobaczcie klip!