Przez rok trzymała fanów w napięciu i uwalniała zdawkowe informacje na temat ósmej płyty zatytułowanej "ANTI". W końcu po kilku teaserach, nieprzerwanych plotkach i utworach, które w końcu nie znalazły się na płycie, Rihanna postanowiła wpuścić do sieci najnowszy album.

"ANTI" to 13 zupełnie nowych kompozycji otwierających zupełnie nowy rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych artystek pop na świecie. Na albumie usłyszycie utwory, w których wokalnie udziela się Drake, SZA i Travi$ Scott, a wśród producentów znaleźli się Weeknd, Timbaland, The-Dream, DJ Mustard, No I.D., Boi-1da, Hit-Boy oraz PARTYNEXTDOOR. 

Ósma płyta w karierze Rihanny z całą pewnością zaskoczy wszystkich fanów Barbadoski. Do tej pory przyzwyczaiła ICH do płyt zawierających taneczne hity, a na "ANTI" trudno o takie piosenki. To bardzo dojrzały i stonowany album. Znajdziecie na nim melodyjny pop, kilka cięższych beatów i ballady, którym artystka na "ANTI" poświęciła najwięcej uwagi.

Czy "ANTI" to przełomowa płyta w karierze Rihanny? Z pewnością ogromny krok w jej karierze w zupełnie nieeksplorowany  do tej pory zakątki jej muzycznego świata. 

ODSŁUCH "ANTI" NA TIDALU >>>