Od pierwszej chwili kosmetyki Fenty Beauty by Rihanna pokochali makijażyści, blogerzy i instagramerzy oraz fanki piosenkarki. Od września produkty są dostępne także w Polsce w perfumeriach Sephora. Największym hitem okazały się podkłady w 40 odcieniach. Niewiele marek kosmetycznych ma w swojej ofercie tak szeroki wachlarz kolorów. Wiadomo, że każdej z nas zazwyczaj ciężko jest znaleźć ten idealny, który pokryje niedoskonałości, wyrówna koloryt i nie stworzy efektu maski na twarzy. Fluid Fenty Beauty daje efekt lekkiego matu i wygładzenia, a poziom krycia można stopniowo budować. Hitem okazały się również rozświetlacze, zarówno w sticku jak i prasowane, a także pomadki w sztyfcie i błyszczyki.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku Rihanna postanowiła zrobić swoim fanom i klientkom marki kosmetycznej niespodziankę. Na oficjalnym Facebooku Fenty Beauty poinformowała, że już niedługo swoją premierę będzie miał kolejny produkt. Nagrała z tej okazji 2-minutowy makijażowy tutorial, w którym pokazuje, jak używać i jakie właściwości ma korektor, który dołączy do oferty.

Do oferty Fenty Beauty dołączy korektor w 50 odcieniach

Rihanna zdradziła, że premierowy produkt trafi do sprzedaży już 11 stycznia i będzie świetnym uzupełnieniem podkładu Fenty Beauty. Korektor w płynie ma kremową konsystencję, nie podkreśla zmarszczek mimicznych i działa wygładzająco oraz rozświetlająco, dając efekt filtru. Nie wiemy, jaka jest cena nowego kosmetyku, ale zapewne kryjący korektor okaże się hitem. Zobaczcie poniżej, jak wygląda nowy korektor Fenty Beauty, który testuje sama Rihanna!

5 rzeczy z kolekcji Fenty Beauty by Rihanna, na które powinniście zapolować >>>