Zbliżające się święta, to niepowtarzalna okazja dla wszystkich "obywateli świata mody" na podwojenie swoich zysków. Ludzie wpadają w szał zakupów, do tego stopnia, że przestają zwracać uwagę na swoje wydatki. Wie to każdy doświadczony, jak i początkujący biznesmen. Rihanna nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Czym wyróżnia się od reszty projektantów? Buty jej projektu zostały nazwane "butami roku" i wyprzedają się mgnieniu oka. Dowiedz się więcej. >>>

"Creepersy" zaprojektowane przez artystkę dla marki Puma są chyba jednym z najbardziej pożądanych produktów w 2016 roku. Wyprzedają się w niespełna kilka godzin za każdym razem, gdy ponownie trafią do sprzedaży. Nic dziwnego, że piosenkarka w związku ze zbliżającymi się świętami postanowiła wydać specjalny model butów. I to nie byle jaki. 

Połączenie "Butów roku" z najmodniejszym w tym sezonie materiałem musiało wyjść idealnie. Gwiazda zdecydowała się na trzy odcienie aksamitu: czarny, cementowy szary i burgundowy. Najnowsza reedycja butów będzie dostępna w sprzedaży od 8 grudnia w sklepie online marki Puma. Jeżeli jesteście fanami "Creepersów" Rihanny, to lepiej przygotujcie się na ostry wyścig po ostatnią parę. Obstawiamy, że buty wyprzedadzą się szybciej niż zdążycie policzyć do dziesięciu.