Niektóre media podają, że para spotyka się od stycznia 2017 roku, inne – że od września. Dlatego dla wielu internautów informacja o tym, że Rihanna i Hassan Jameel zaręczyli się, jest mniej niż prawdopodobna. Jednak wierni fani wierzą, że tym razem barbadoska wokalistka znalazła szczęście i jest naprawdę zakochana. Nawet jeżeli związek trwa zaledwie kilka miesięcy. Oni właśnie na ostatnich zdjęciach paparazzich z Nowego Jorku dostrzegli na serdecznym palcu lewej ręki RiRi, czyli na tym, na którym nosi się pierścionki zaręczynowe (w Polsce na prawej) okazały diament. I wywołało to burzę. Bo choć gwiazda słynie z zamiłowania do biżuterii i wielokrotnie nosiła na nim błyskotki, ostatnio nie zmienia tej konkretnej w ogóle. Podejrzewa się więc, że arabski milioner poprosił ją o rękę! Trzymamy kciuki i czekamy na oficjalne potwierdzenie.


Kim jest Hassan Jameel, chłopak Rihanny?

Hassan Jameel ma 29-lat i jest spadkobiercą fortuny wycenianej na ponad miliard dolarów. Jego rodzina jest bowiem jedynym pełnoprawnym dealerem marki Toyota na cały Bliski Wschód. Wcześniej żonaty był z Liną Lazaar, ekspertką sztuki pracującą dla Sotheby's. Przed Rihanną spotykał się m.in. z modelką Naomi Campbell.

Zobacz także: Kylie Jenner zaręczyła się! Zobaczcie imponujący pierścionek, który podarował jej Travis Scott [ZDJĘCIE] >>>