Chociaż trochę ciężko w to uwierzyć, Rita Ora ma na swoim koncie tylko jeden album studyjny. To wydany w 2012 krążek zatytułowany po prostu Ora. Znalazły się na nim takie hity artystki, jak How We Do (Party), R.I.P. i Radioactive. Oprócz tego Brytyjka wypuściła kilka kawałków, jak I Will Never Let You Down, Poison i Body On Me w duecie z Chrisem Brownem, ale nie zwiastowały one nowej płyty artystki.

W końcu jednak pojawiło się światło w tunelu dla fanów Rity w postaci wypuszczonego pod koniec maja singla Your Song. To pierwszy utwór z nowego longplaya Ory, którego premiera planowana jest na listopad tego roku. Do tego czasu Your Song ma wszelkie predyspozycje, żeby stać się ulubieńcem stacji radiowych, szczególnie w kontekście zbliżających się wakacji. Zwłaszcza, że „majstrował” przy nim specjalista od hitów, czyliEd Sheeran. Swoje „trzy grosze” dorzucił również brytyjski producent Steve Mac, który do tej pory współpracował m.in. z Zarą Larsson, Birdy, Demi Lovato, The Vamps, Seleną Gomez, Jamesem Bluntem, a także z Sheeranem. 26-latka bardzo chwali sobie współprace z obydwoma panami.

„Nagrywanie z Edem i Stevem było niesamowite! Współpraca z najbardziej utalentowanymi songwriterami naszych czasów to wspaniałe doświadczenie. Przyjaźnimy się z Edem od dzieciństwa, a kolaboracja z nim przy moim pierwszym singlu, to coś absolutnie wyjątkowego."

Wyjątkowy jest dla Rity jest też sam kawałek. Według artystki, zawiera w sobie sporo pozytywnej energii oraz opowiada o sile i poczuciu spełnienia, kiedy wszystko w życiu idzie w dobrym kierunku. „W tej chwili właśnie tak się czuję.” – mówi Rita. 

W sieci dostępny jest już teledysk do Your Song. Za jego reżyserię odpowiada Michael Haussman, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Kanye Westem, Justinem Timberlakiem czy Madonną. Jak Wam się podoba?