W Weronie Rita Ora zaprezentowała kapsułową kolekcję zatytułowaną "Made With Love" dla włoskiej marki Tezenis. Nie był to zwykły pokaz bielizny, to był show na miarę stadionowego koncertu pełne tańca, muzyki i mody. 

Oczywiście gwiazdą wieczoru była brytyjska piosenkarka, ale to raper Tinie Tempah sprawił, że oglądając pokaz Tezenis poczuliśmy się jak na dobrej imprezie w piątkowy wieczór. W otoczeniu tancerek i przy efektownej grze laserów, świateł i wizualizacji zaprezentowana została kolekcja na sezon jesień-zima 2016/2017. Nic dziwnego skoro inspiracją do stworzenia kolekcji "Made With Love" były kluby z dobrą, taneczną muzyką. 

„Inspiracją dla kapsułowej kolekcji jest muzyka oraz atmosfera najbardziej ekskluzywnych klubów na świecie” - komentuje Rita Ora. 

Kolekcja zaprojektowana przez Ritę Orę to bardzo seksowna bielizna charakteryzująca się koronkowymi i aksamitnymi detalami, subtelnymi, przezroczystymi i satynowymi wykończeniami. 

W propozycjach na sezon jesień-zima 2016/2017 znajdziecie zarówno intensywne barwy czerni, błękitu, a także klasyczną czerń. Wśród propozycji easywear dominują t-shirty i crop-topy zestawione z ołówkową spódnicą, a także elementy dżinsowe i zamszowe.

Pokaz przyciągnął influencerów z całego świata, m.in. Valentinę Ferragni, Cecilię Rodriquez czy modelkę Stefanie Giesinger. Z Polski na wydarzenie zostały zaproszone Julia Kuczyńska (Maffashion) oraz Karolina Gilon.