Kilka dni temu Enterteinment Weekly opublikował kilka zdjęć z czwartego odcinka Riverdale 3. Epizod The Midnight Club przeniesie widzów do lat 90., kiedy to rodzice głównych bohaterów chodzili do liceum. Okazuje się, że byli paczką znajomych i podobnie jak ich dzieci, ciekawiły ich tajemnicze sprawy miasteczka. Na zdjęciach, które znajdziecie TUTAJ >>>, widzimy Betty w roli Alice, Jugheada jako FP, Cheryl jako Penelope, Josie jako Sierrę, Kevina jako szeryfa Kellera oraz Veronikę jako Hermione. Kogoś Wam brakuje? Do gangu należał również Hiram Lodge.

Młodego Hirama Lodge'a, w którego wciela się Mark Consuelos, zagra syn aktora, 21-letni Michael Consuelos! Chłopak ma za sobą epizodyczne role, m.in. w serialu komediowym Goldbergowie. Poniżej znajdziecie jego zdjęcie. Podobny do taty?

Riverdale 3: o czym będzie odcinek The Midnight Club?

Jak wywnioskowaliśmy z drugiego epizodu Riverdale 3, Alice Cooper, FP Jonesa, szeryfa Kellera, Sierrę McCoy, Hirama Lodge'a, Penelope Blossom, Freda Andrewsa oraz Hermione Lodge łączy mroczna tajemnica. W ostatniej scenie paczka przyjaciół z czasów liceum, których drogi ponownie skrzyżowały się kilkanaście lat później, spotkała się w gabinecie burmistrz Hermione Lodge. Mama Veroniki twierdzi, że brutalne morderstwa (lub samobójstwa) rytualne mają związek ze sprawą, o której przysięgali więcej nie wspominać. W odcinku The Midnight Club, którego premiera odbędzie się 7 listopada, dowiemy się więcej o tym tajemniczym wątku.

Riverdale 3: czym zaskoczył nas pierwszy odcinek 3. sezonu serialu? >>>