Są tutaj fani Riverdale? Przygotujcie się na spore zmiany. Na początku stycznia twórcy hitowego serialu potwierdzili, że powstanie kolejny sezon. Co się wydarzy? Szczegóły nie są jeszcze znane. Możemy się jedynie domyślać, że głowni bohaterowie rozpoczną studia. A przynajmniej ich część. Uwaga! Kolejne zdania zawierają spoilery. Jeśli nie jesteście na bieżąco z Riverdale, przejdźcie do kolejnego akapitu. Z ostatnich odcinków serialu dowiadujemy się bowiem, że Archie (w tej roli KJ Apa) będzie musiał powtarzać klasę. Nieznane są również losy Jugheada. Przypomnijmy, że postać, w którą wciela się Cole Sprouse, zostaje zamordowana. W związku z tym w zagranicznych mediach pojawiły się plotki, według których popularny bliźniak ma odejść z serialu. Pisałyśmy o tym TUTAJ. Zarówno Cole Sprouse, jak i twórcy serialu nie skomentowali tych doniesień. Możemy mieć jednak pewność, że w kolejnym sezonie Riverdale nie zobaczymy Skeeta Ulricha i Marisol Nichols.

Riverdale: zmiany w obsadzie. Skeet Ulrich i Marisol Nichols odchodzą z serialu

Jak podaje portal E! News, Skeet Ulrich, czyli F.P. Jones z Riverdale i Marisol Nichols, która wcielała się w rolę Hermione Lodge, odchodzą z serialu. W niedziele gwiazdy wydały oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Zarówno Marisol, jak i Skeet są bardzo wdzięczni za możliwość wzięcia udziału w takim projekcie. Uznają pracę na planie Riverdale za bardzo cenne doświadczenie. Co więcej, poznali tam mnóstwo utalentowanych ludzi. Jednak zgodnie stwierdzają, że czas iść dalej. Roberto Aguirre-Sacasa, czyli jeden z twórców Riverdale, deklaruje, że absolutnie rozumie aktorów i szanuje ich decyzję. Scenarzysta nie zdradza jednak, jak potoczą się losy bohaterów. O tym mamy przekonać się pod koniec czwartego lub na początku piątego sezonu produkcji. 

Riverdale: Cole Sprouse odchodzi z serialu?

Twórcy Riverdale lubią zaskakiwać widzów. Właśnie dlatego z lekkim dystansem podchodzimy do plotek, według których Cole Sprouse odchodzi z serialu. Na razie nie słychać o kolejnych filmach czy serialach z udziałem aktora. Co więcej, Riverdale nie miałoby sensu bez Jugheada Jonesa, czyli narratora. Mamy nadzieje, że w ciągu kolejnych kilku tygodni okaże się, że bohater grany przez Cole’a Sprouse’a jednak żyje i zobaczymy go w kolejnym sezonie.

„Riverdale” 5: Powstanie kolejny sezon serialu! Kiedy premiera? >>>