"Z wielkim żalem i smutkiem firma Live Nation informuje, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert przewidziany na 13 sierpnia 2017 na warszawskim PGE Narodowym został odwołany" - czytamy na stronie internetowej robbiewilliams.pl.

Wszyscy, którzy zdołali już kupić bilet na koncert będą mogli ubiegać się o całkowity i natychmiastowy zwrot pieniędzy albo dostaną możliwość wymieniania go na bilet na koncert w Pradze 19 sierpnia 2017 roku lub koncert w Budapeszcie 23 sierpnia 2017 roku oraz otrzymać zwrot 30% kwoty od zakupionego pierwotnie biletu.

Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, już teraz mogą dokonywać zwrotów w tych punktach już od dnia dzisiejszego (19 grudnia 2017). Ważne! Zabierzcie ze sobą bilet oraz paragonu fiskalny.

Wszyscy, którzy bilet kupili za pośrednictwem strony internetowej proszeni są o kontakt ze stroną, za pośrednictwem której zakupili bilety . Przygotujcie numer ID zamówienia, imię i nazwisko.

Fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową eventim.pl kontaktują się z info@eventim.pl fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową livenation.pl / ticketmaster.pl z info@ticketmaster.pl natomiast ci którzy kupili bilety przez stronę internetową ticketpro.pl z bilety@ticketpro.pl.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy do 31 stycznia 2017 roku.

RobbieWilliams wystąpił w Polsce już dwukrotnie. Ostatni raz 17 kwietnia 2015 w Tauron Arena Kraków w ramach trasy koncertowej "Let Me Entertain You Tour". Artysta, któryry swoją karierę zaczynał w zespole TakeThat, solowy sukces osiągnął dzięki udanemu coverowi singla George’a Michaela„Freedom” oraz debiutanckiej solowej płycie "Life Thru a Lens". Do jego największych hitów należą m.in. "Angels", "Millennium", "She's the one" i „Have You Met Miss Jones?”, utworu nagranego na potrzeby filmu o BridgetJones