Jakiś czas temu na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawiło się zdjęcie, na którym kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej pozuje w towarzystwie Donatana, muzyka, który popularność zdobył głównie dzięki utworowi My Słowianie. Piłkarz zdradził wówczas, że wspólnie z producentem pracuje nad "czymś dużym". Taka informacja nie powinna być zaskoczeniem dla wiernych fanów Roberta, ponieważ na początku tego roku Lewandowski zdradził na swoim Instagram Stories, że bliska jest mu twórczość rodzimego producenta.

Wygląda na to, że efekty tej współpracy poznamy już niebawem, bo Robert podzielił się - tym razem na facebook'owym profilu - kolejnymi szczegółami. Piłkarz opublikował wideo, prezentujące Lewandowskiego i Donatana w ogniu pracy w studiu nagraniowym. Post uzupełnia również komentarz: 

Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Już niedługo zaprezentujemy Wam nasz wspólny projekt z udziałem najciekawszych wykonawców z różnych gatunków muzycznych. Będzie OGIEŃ

Musimy przyznać, że jesteśmy coraz bardziej zaintrygowani, czym ten duet nas zaskoczy. Czyżby okazało się, że to nie piłka nożna jest jedyną i największą pasją Roberta Lewandowskiego i poznamy go jeszcze z zupełnie innej, artystycznej strony?