W weekend odbył się ślub Anny Korcz, która jest córką aktorki znanej z serialu Na Wspólnej, Anny Korcz (tak, panie mają tak samo na imię). Wesele stało się medialnym wydarzeniem z uwagi na listę gości. Oprócz sławnej mamy panny młodej, pojawiło się wiele przyjaciół młodej pary, w tym Marcelina Zawadzka, Zosia Zborowska oraz Anna i Robert Lewandowscy, którzy wzbudzili najwięcej emocji. Para wyglądała bardzo stylowo, piłkarz wybrał na tę okazję elegancki garnitur, a jego żona koronkową, granatową sukienkę. Kolorystycznie zgodnie z obowiązującym dress codem, ponieważ nowożeńcy poprosili bliskich, aby założyli na ich święto granatowe kreacje. Po ceremonii w kościele, wszyscy udali się na huczne przyjęcie, a InstaStories, jakie pojawiło się w mediach społecznościowych udowodniło, że wszyscy świetnie się bawili!

Robert Lewandowski opublikował zdjęcie na Instagramie, które wzbudziło wiele kontrowersji >>>

Robert Lewandowski na weselu Anny Korcz nie mógł się powstrzymać i chwycił za mikrofon, aby zaśpiewać „Wehikuł czasu” zespołu Dżem

Robert Lewandowski, ulubieniec Polaków, udowodnił, że ma do siebie duży dystans. Na weselu chwycił za mikrofon i zaśpiewał dla gości i pary młodej utwór Wehikuł czasu. Fragment „ten klimat, ten luz / Ci wspaniali ludzie nie powrócą, nie powrócą już”, trafił do sieci i stał się viralem.

W internecie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów, wśród których nie brakuje opinii o tym, że Robert minął się z powołaniem i powinien zostać wodzirejem. Wszyscy są zachwyceni, że ich piłkarski idol potrafi dobrze się bawić, zupełnie na luzie i nie boi się wygłupiać! Wideo z Lewandowskim, który śpiewa przebój legendarnego zespołu Dżem, Wehikuł czasu, krąży po sieci od kilku dni. Nagranie z weselnej imprezy Anny Korcz i jej męża Piotra Kalitowicza możecie obejrzeć m.in. na Instagramie @annalewandowska_fanpage.