To już pewne! Popularny serial produkcji TVP, „Rodzinka.pl” znika z anteny w trybie natychmiastowym. Magazyn „Na żywo” poinformował o tym, że taka decyzja zaskoczyła samych aktorów i ekipę pracującą przy serialu. Wygląda na to, że miała na to wpływ niska oglądalność w ostatnich miesiącach. Emitowany od prawie 10 lat serial zdobył sympatię widzów, którzy po kilkunastu sezonach prawdopodobnie zaczęli się nudzić. W „Rodzince.pl”, komediowej produkcji TVP, opowiadającej o wesołej rodzinie Boskich, występowali Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Olga Kalicka i Mateusz Pawłowski. Serialowa Natalia Boska potwierdziła koniec serialu, publikując bardzo wzruszające wideo na swoim Instagramie.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski planują ślub?! >>>

Małgorzata Kożuchowska potwierdza: to koniec serialu „Rodzinka.pl”

„Wyobraźcie sobie, że po raz ostatni wchodzę na plan w dekoracje „Rodzinki.pl” - tymi słowami Małgorzata Kożuchowska rozpoczęła wideo, które umieściła na Instagramie. Wzruszona aktorka potwierdziła, że to koniec popularnego serialu TVP i pożegnała się z widzami po prawie 10 latach. Podziękowała również fanom za oglądanie serialu i wsparcie. Nie zapomniała również o ekipie, z którą bardzo się zżyła. „Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że „Rodzinka.pl” będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję!”, napisała w poście na Insta. Obejrzyjcie wideo poniżej. Żałujecie, że to już koniec „Rodzinki.pl”?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE! @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) Lut 20, 2020 o 2:13 PST