Daniel Radcliffe spędził w tym domu 12 lat swojego dzieciństwa. Rodzinny dom odtwórcy Harry'ego Pottera został wystawiony na sprzedaż za niebagatelną kwotę prawie 1,5 miliona funtów, czyli przeliczając tę kwotę po aktualnym kursie za dom trzeba zapłacić ponad 8 milionów złotych. Zawrotna suma, prawda? Jednak z całą pewnością chętnych nie zabraknie - w końcu w tych pięknych przestrzeniach wychowywał się najbardziej znany czarodziej na świecie.

Aktualnie Brytyjczyk na stałe mieszka w Nowym Jorku, więc rodzina Radcliffe'dów postanowiła wystawić na sprzedaż dom w lońdyńskim Fulham. Jakie historie wiążą się z tą posiadłością i dzieciństwem Daniela? Między innymi taka, że młodziutki wtedy chłopak dowiedział się o roli Harry'ego Pottera biorąc kąpiel w wannie, która do tej pory znajduje się w domu w Fulham. 

Cały dom został poddany gruntownej renowacji - dominującym kolorem jest biel, która rozjaśnia przestrzenie i optycznie powiększa całą posiadłośc sprawiając, że otrzymujemy bardzo przytulne miejsce. W środku znajdziecie dwie łazienki, pokój dwuosobowy, duża, ceglana ściana, kuchnia z jadalnią na poddaszu, która otwiera się na prywatny ogród

ZOBACZCIE WNĘTRZA DOMU RODZINNEGO DANIELA RADClIFFE'A >>>