Quebonafide, a właściwie jego przemiana, to jeden z najgorętszych obecnie tematów. Wiele wskazuje na to, że Kuba Grabowski, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko rapera, nie zmienił wizerunku naprawdę, ale na potrzeby promocji swojego nowego materiału. Na razie mogliśmy posłuchać dwóch utworów z albumu Romantic Psycho. Warto dodać, że jeden z nich współtworzy uwielbiana wokalistka, a prywatnie dziewczyna rapera, czyli Natalia Szroeder. Większość fanów czuje jednak pewnego rodzaju niedosyt, a tym samym nie może doczekać się premiery nowego krążka. Jeśli należycie do tego grona, musimy was trochę zmartwić. Okazuje się, że Romantic Psycho nie trafi do regularnej sprzedaży.

Romantic Psycho: nowy album Quebonafide nie trafi do regularnej sprzedaży!

Quebonafide poinformował, że fani mają ostatnią szansę na zamówienie jego nowego albumu. Romantic Psycho nie trafi do regularnej sprzedaży. Co więcej, nie będzie dotłaczana. Trwa sprzedaż preorderu. Właściwie to ostatni tydzień, później płyta nie będzie już dostępna w regularnej sprzedaży, nigdy nie będzie dotłaczana. Macie ostatnią chwilę, żeby ją nabyć – mówił raper. Album można zamówić za pośrednictwem jego oficjalnej strony internetowej (link znajdziecie m.in. w bio profilu @quebahombre). Spieszcie się, bo preorder kończy się w najbliższy piątek!

Fani rapera mają nową teorię. Ich zdaniem wiadomość, którą przekazał Quebonafide, to znak, że szykuje coś spektakularnego. Według ich teorii, do sprzedaży trafi kolejna płyta Quebo. To bardzo możliwe, biorąc pod uwagę fakt, że raper lubi zaskakiwać i uchodzi za absolutnie nieprzewidywalnego.

Quebonafide wyprzedaje swoją szafę na Instagramie! >>>