Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze! Niespełna miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Gigi Hadid i Zayn Malik za około trzy miesiące powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Przysłowiową chwilę później świat obiegła informacja, według której Rooney Mara jest w ciąży. Natomiast wczoraj okazało się, że do grona gwiazd, które wkrótce zostaną rodzicami, należy również Romee Strijd. Modelka Victoria’s Secret opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać już ciążowy brzuszek, a także zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej stanu zdrowia.

Romee Strijd jest w ciąży! Modelka, która choruje na PCOS, wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy

Romee Strijd opublikowała na Instagramie bardzo urocze zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie swojego męża – Laurena van Leeuwena. Modelka i biznesman spotykają się od ponad dekady, z kolei od dwóch lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Twarz marki Victoria’s Secret przyznała, że od dawna marzyła o powiększeniu rodziny. Miała jednak problemy z zajściem w ciążę ze względu na Zespół policystycznych jajników (PCOS), który zdiagnozowano u niej dwa lata temu. „2 lata temu zdiagnozowano u mnie PCOS po tym, jak przez 7 lat nie miałam miesiączki. Byłam zdruzgotana, ponieważ bardzo chciałam zostać mamą i marzyłam o rodzinie z @laurensvleeuwen” – czytamy w poście Romee Strijd na Instagramie. Gwiazda modelingu przyznała, że jej choroba nie przebiegała w typowy dla PCOS sposób. Wiązało się to m.in. z częstymi podróżami, treningami i restrykcyjną dietą. Romee Strijd postanowiła bardziej o siebie zadbać – stała się milsza dla siebie, zainteresowała się medycyną niekonwencjonalną, a także przeprowadziła się do Holandii, żeby być bliżej swojej rodziny. Warto wspomnieć, że Romee Strijd i Lauren van Leeuwen pochodzą właśnie stamtąd. Naturalne środki lecznicze okazały się najskuteczniejsze w przypadku holenderskiej piękności. W listopadzie ubiegłego roku Romee Strijd znów zaczęła miesiączkować. A już niedługo spełni swoje największe marzenie – zostanie mamą. Co więcej, modelka zaapelowała do kobiet, które (podobnie jak ona) starają się o dziecko, aby były dobre dla siebie i swojego ciała, organizmu. „Uwierzcie w siebie” – napisała.

Zdjęcie, na którym widać już lekko zaokrąglony – ciążowy brzuszek modelki możecie zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Znajdziecie tam również wspólne zdjęcia Romee Strijd i Laurena van Leeuwena.

Mężowie i partnerzy modelek: Sprawdzamy, z kim spotykają się muzy projektantów i gwiazdy kampanii reklamowych >>>